Keystone logo
Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Wstęp

Fanhai International School of Finance, Fudan University (FISF) to szkoła biznesu założona zgodnie z modelem zarządzania i standardami wiodących światowych szkół biznesu, koncentrująca się na wysokiej klasy edukacji talentów finansowych i badaniach finansowych think-tanków. Szkoła została założona pod koniec 2016 r. i oficjalnie otwarta w czerwcu 2017 r., z podstawowym zespołem wydziałowym złożonym z wybitnych naukowców rekrutowanych z całego świata.

FISF aspiruje do wstąpienia do ligi światowej klasy szkół biznesu o globalnych i krajowych wpływach w ciągu najbliższych 5-8 lat. W tym celu Szkoła jest zaangażowana w kształcenie przyszłych liderów poprzez innowacyjną, najlepszą w swojej klasie pedagogikę. Jest również zdeterminowana, aby przewodzić nowatorskim badaniom, które pogłębią naszą wiedzę na temat chińskiej i międzynarodowej gospodarki oraz pomogą w podejmowaniu decyzji w sektorze publicznym i prywatnym.

Świetna szkoła potrzebuje wspaniałych ludzi. Właśnie dlatego FISF buduje podstawowy wydział składający się z ponad 80 światowej sławy uczonych jako profesorów mianowanych i mianowanych, wszyscy z udokumentowanymi osiągnięciami w dziedzinie badań i nauczania. Dołączy do nich zespół profesorów klinicznych, którzy zajmują kluczowe stanowiska w organizacjach międzynarodowych, agencjach rządowych i odnoszących sukcesy przedsiębiorstwach, aby uzupełnić naukę w klasie o bogate doświadczenie w świecie rzeczywistym.

Otwarte kursy i szkolenia wewnętrzne w ramach programu Executive Education (EE) już w pełni funkcjonują. Program Elite Master of Finance (EMF) zapisał swoją pierwszą grupę studentów we wrześniu 2018 r. We wrześniu 2019 r. Program Finance MBA (FMBA) i Finance EMBA Program (FEMBA) powitają pierwszą partię studentów. Ponadto w najbliższej przyszłości zostaną uruchomione Finanse Program DBA, Program Doktorancki w Finansach, program studiów licencjackich i wspólny program studiów.

Wśród wszystkich programów program programów EMF i FMBA będzie obejmował zarówno studia teoretyczne, jak i naukę empiryczną, co pomoże uczniom nawiązać kontakty z wiodącymi międzynarodowymi i krajowymi instytucjami finansowymi, przedsiębiorstwami i rządem. Ponadto studenci mają również dostęp do możliwości odbycia stażu w firmach, w których pracują nasi studenci Executive Finance DBA, FEMBA i EE.

Oprócz wybitnych wydziałów i światowej klasy programów, strategiczną przewagę FISF dodatkowo wzmacniają dwie uprzywilejowane lokalizacje kampusów – jedna na stuletnim Uniwersytecie Fudan w dystrykcie Yangpu, druga w nowo opracowanej Strefie Pilotażowej Innowacji Finansowych w Bundzie, zapewniającej wygodne dostęp do profesjonalistów pracujących w mieście.

Dzięki silnemu wsparciu kluczowych interesariuszy i zaangażowaniu w doskonałość akademicką, FISF dąży do tego, aby stać się jedną z wiodących na świecie szkół biznesu w dziedzinie finansów, służąc społecznościom biznesowym w Chinach i poza nimi.

Lokalizacje

 • Yangpu District

  Han Dan Lu,220, , Yangpu District

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania