Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Wstęp

Frankfurt School of Finance & Management to akredytowana przez AACSB, EQUIS i AMBA, oparta na badaniach szkoła biznesu, obejmująca każdy aspekt biznesu, zarządzania, bankowości i finansów. Imponujące portfolio usług — od kursów dyplomowych po programy Executive Education, od projektów badawczych po doradztwo — oznacza, że Frankfurt School działa jako doradca, katalizator i partner edukacyjny dla firm i organizacji, osób rozpoczynających nowe kariery oraz doświadczonych menedżerów . Jako centrum aktywności intelektualnej i praktycznej, szkoła biznesu formułuje przyszłościowe rozwiązania dla świata biznesu, finansów i zarządzania, gdzie programy i problemy ciągle się zmieniają.

Oferujemy najwyższej klasy kursy dyplomowe i opcje kształcenia ustawicznego w siedmiu różnych działach programowych. Utrzymujemy cztery specjalistyczne centra badawcze i prowadzimy liczne międzynarodowe projekty doradcze. Wszystkie działania edukacyjne, badawcze i doradcze koncentrują się na finansach i zarządzaniu. Przez finanse rozumiemy interdyscyplinarne działania finansowe we wszystkich firmach zajmujących się zarządzaniem finansami. A przez zarządzanie rozumiemy klasyczne przywództwo korporacyjne, w którym menedżerowie rozmieszczają pracowników i zasoby w taki sposób, aby cele firmy były osiągane tak efektywnie, jak to tylko możliwe.

Frankfurt School of Finance & Management wywodzi się z sektora finansowego, ale dziś nasze usługi cieszą się coraz większym uznaniem również w innych sektorach biznesowych. W przyszłości będziemy nadal rozwijać naszą krajową i międzynarodową sieć kontaktów ze społecznością biznesową.

Programy międzynarodowe

Dzisiejsza kadra kierownicza stoi przed poważnymi wyzwaniami na niezwykle zróżnicowanych i dynamicznych rynkach, rosnącej globalnej konkurencji oraz coraz bardziej polegających na sobie klientach i dostawcach.

W tak złożonym środowisku biznesowym przetrwają organizacje, które mają dobrze opracowane strategie i wysoko wykwalifikowanych menedżerów. Programy kształcenia kadry kierowniczej mogą pomóc kadrze kierowniczej w doskonaleniu umiejętności przywódczych i zarządczych, dać im możliwość uczenia się na podstawie najlepszych praktyk i ustanowienia sieci partnerskiej z niektórymi z odnoszących największe sukcesy liderów i firm z całego świata.

Frankfurt School Finance & Management ma 50 lat doświadczenia w kształceniu kadry kierowniczej i pracowników. Oferujemy liczne programy edukacyjne dla kadry kierowniczej i inne szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb, mające na celu zapewnienie, że kadra kierownicza jest w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszego wymagającego rynku.

Nasze portfolio

Nasze programy edukacyjne obejmują nauczanie na miejscu w klasie z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, samodzielną naukę, szkolenia internetowe i korepetycje, a także uznawane na całym świecie egzaminy i certyfikaty.

Frankfurt School oferuje szeroką gamę obszarów tematycznych z zakresu bankowości i finansów, ogólnego zarządzania i przywództwa. Klienci korzystają z wiedzy i doświadczenia w nauczaniu prawie 3000 wykładowców i ekspertów, którzy prowadzą wykłady i materiały edukacyjne w języku niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Zapewniamy kształcenie kadry kierowniczej na wszystkich poziomach, od niższej do wyższej kadry kierowniczej, w tym kształcenie kadry kierowniczej na poziomie zarządów, w wielu firmach lub instytucjach z branży finansowej i innych.

Szczególnie w obszarze niestandardowych programów edukacyjnych dla kadry kierowniczej Frankfurt School oferuje szeroką gamę usług:

 • analiza potrzeb szkoleniowych
 • indywidualny projekt programu edukacyjnego
 • produkcja materiałów seminaryjnych i zeszytów do nauki na zamówienie
 • platformy e-learningowe i administrowanie programami szkoleniowymi przez Internet w imieniu naszych klientów

Programy mistrzowskie

Kiedy położysz podwaliny pod udaną karierę z tytułem licencjata, następnym krokiem jest poszerzanie wiedzy i rozwijanie umiejętności. W Frankfurt School of Finance & Management możesz dołączyć do programu studiów magisterskich w dowolnym z siedmiu specjalistycznych działów – każdy oferuje gruntowne przygotowanie do przyszłej roli lidera; każdy z nich pozwala ci systematycznie zdobywać istotną przewagę nad konkurencją. Większość naszych programów magisterskich jest prowadzona w języku angielskim, co pomaga otworzyć drzwi do międzynarodowej kariery.

Wymagający i intensywni, wysoce zmotywowani studenci, którzy są zainteresowani poznaniem kluczowych aspektów finansów i bankowości w skondensowanym czasie, powinni aplikować.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Wykłady i tutoriale prowadzone przez ekspertów branżowych
 • Małe grupy dyskusyjne
 • Wizyty w instytucjach finansowych
 • Interakcja między studentami z całego świata
 • Zajęcia integracyjne, społeczne i sportowe
 • Wycieczka kulturalna do Heidelbergu (w tym wizyta w słynnym zamku)
 • Odkrywanie niemieckiego jedzenia, napojów i kultury (w tym wycieczka po mieście z przewodnikiem)

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • Frankfurt

  Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Düsseldorf

  Düsseldorf, Niemcy

  pytania