Keystone logo
Fordham University, Gabelli School Of Business Ms opodatkowania
Fordham University, Gabelli School Of Business

Ms opodatkowania

Request duration

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 1495 / per credit *

W kampusie

* Pełny etat: * 49 645 USD rocznie W niepełnym wymiarze godzin: * 1 655 USD za kredyt

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ekspertyza techniczna jest niezbędna w zakresie opodatkowania.

Ale dla absolwentów Szkoły Gabelli to dopiero początek.

Zmieniają się przepisy podatkowe, wzrost i spadek budżetów, dostosowanie strategii korporacyjnych. Specjaliści od spraw opodatkowania potrzebują dobrze dopracowanego zestawu umiejętności technicznych, aby pozostać na szczycie tej ciągle zmieniającej się dziedziny. Ale jeśli zapytasz absolwentów szkół Gabellich o sekret ich sukcesu, powiedzą ci, że to coś więcej niż opanowanie najnowszego kodu podatkowego.

Sposobem wyróżnienia się i awansu w tym konkurencyjnym polu jest doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, kreatywnych technik rozwiązywania problemów, solidnych biznesowych instynktów i jasnego spojrzenia na moralną i społeczną odpowiedzialność.

W Gabelli School of Business Uniwersytetu Fordham uczymy każdej dyscypliny - nieważne jak technicznej - z wyjątkowym naciskiem na umiejętności interpersonalne i biznesowe. Nasz Master of Science in Taxation (MST) nie jest wyjątkiem.

Opcje w pełnym i niepełnym wymiarze godzin

MST ma dwie opcje harmonogramu:

 • Roczny program na pełen etat
 • Program na część etatu rozłożony na dłuższy okres czasu, na przykład na dwa lata - idealny dla profesjonalistów, którzy nie chcą zrezygnować z pracy, gdy dążą do uzyskania stopnia

O stopniu

Program nauczania MST uczy umiejętności w zakresie podatków ogólnych, podatków międzynarodowych, podatku od nieruchomości i darowizn, księgowości i komunikacji. Pozwala uczniom zdefiniować niewielki obszar koncentracji, wybierając przedmioty z przedmiotów, które ich interesują. Jako uniwersytet jezuicki, Fordham oferuje unikalny nacisk na etyczne podejmowanie decyzji i odpowiedzialność społeczną.

Szkoła Gabellich

W szkole Gabelli nie sądzimy, że ktoś powinien poczekać do ukończenia szkoły, aby rozpocząć networking. Nasi uczniowie zaczynają nawiązywać kluczowe kontakty z ekspertami podatkowymi w dniu, w którym przybywają do naszego kampusu w sercu Manhattanu. To dlatego, że nasz program MST jest prowadzony przez najlepszych specjalistów z sektora finansowego w Nowym Jorku - specjalistów, którzy pewnego dnia mogliby zostać pracodawcą.

Studenci uczestniczą również w prezentacjach dla głośników gościnnych organizowanych przez Fordham Accounting and Tax Society (FAcTS), dając im wiele okazji do wywarcia wrażenia na odnoszących największe sukcesy menedżerach Nowego Jorku, jednocześnie uzyskując dogłębną ekspozycję na różne możliwe ścieżki kariery.

Idealni kandydaci

Dzięki elastycznemu harmonogramowi, program Gabriel School MST jest doskonałym wyborem dla profesjonalnych księgowych, prawników i biznesmenów, którzy chcą specjalizować się w podatkach. Stopień może również uzupełniać licencjat z rachunkowości publicznej, oferując przewagę nad mniej wyspecjalizowanych rówieśników i pomaga spełnić wymóg kredytowy, aby usiąść do egzaminu CPA stanu Nowy Jork. (Odwiedź stronę www.nasba.org, aby sprawdzić, czy MST w połączeniu z uzyskanym dyplomem spełniają wymagania CPA stanu Nowy Jork).

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Science w dziedzinie podatków
  • Arlington, Stany Zjednoczone
 • Magister prawa finansowego i podatków międzynarodowych
  • Limassol, Cypr
 • MSc in International Accounting, Auditing and Taxation
  • Thessaloniki, Grecja
  • Online