Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Wstęp

Fordham kultywuje następnego pokolenia liderów biznesu.

Biznes z Purpose Co łączy wszystkich naszych programów akademickich jest pojęcie "działalności z celem." Kształcimy studentów, którzy planują pracować na najwyższych szczeblach biznesu, wykorzystując swoją pasję i silne poczucie celu generować nie tylko zysk, ale również szeroko zakrojoną korzyści dla społeczeństwa.

To, co odróżnia Fordham siebie.

Poznaj naszą stronę, aby dowiedzieć się, jak akademicy wysokiej jakości, globalne podejście, innowacyjne techniki nauczania, a skupić się na studenckich rezultatów-przygotowanie studentów do kariery oni pragną, aby Fordham jednym z najlepszych miejsc do studiowania działalności gospodarczej w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie ,

Misja Misją Gabelli School of Business jest rozwój liderów biznesu, którzy są przystosowane do ciągłego wzrostu w zmieniającym się otoczeniu globalnym.

Znajduje się w Nowym Jorku, handlowej stolicy świata, Szkoła Gabelli jest wyjątkową możliwość oferowania studentom możliwość uczestniczenia w obu gospodarek regionalnych i międzynarodowych. Jego reputacja nadal będzie zbudowany na doskonałości w nauczaniu i nauce.

Studenci są wzbogacone przez dedykowany wydziału i większej społeczności uniwersyteckiej licencjackich, magisterskich i szkół zawodowych i karmi jezuickich tradycji intelektualnych i Fordham w. Zgodnie z tymi tradycjami, Szkoła Gabelli zobowiązał się do świadczenia przez całe życie studentów w ich wysiłkach w nauce.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • New York

    Lincoln Center Campus 113 W. 60th Street New York, NY 10023

  • USA Online

    USA Online, Stany Zjednoczone

    pytania