Keystone logo
Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

Wstęp

Wszystko zaczęło się od 37 centów

Florida Tech została założona w 1958 roku jako „Brevard Engineering College”. Wszystko zaczęło się jako pomysł w umyśle Jerome'a P. Keupera, wizjonerskiego fizyka pracującego na Cape Canaveral.

Zgodnie z tradycją uniwersytecką, Keuper wyraził chęć stworzenia uniwersytetu naukowego i technologicznego przyjacielowi przy drinku w lokalnym pubie. Podsłuchując rozmowę, jeden z klientów przerzucił przez bar 37 centów drobnych i powiedział: „Oto twoja pierwsza darowizna, Jerry. A teraz idź i zbuduj tę uczelnię”.

Tak zrobił Keuper. A to, co zaczęło się od 37 centów jako szkoła wieczorowa dla wczesnych „rakiet” amerykańskiego programu kosmicznego, jest teraz wszechstronnym narodowym uniwersytetem badawczym, uznawanym na całym świecie za doskonałe przygotowanie studentów do zawodów przyszłości.

Podstawowe wartości

 • Badania dla dobra całej ludzkości
 • Edukacja na całe życie sukcesu
 • Globalne obywatelstwo dla lepszego świata

Misja

Florida Institute of TechnologyMisją firmy jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji zróżnicowanej kulturowo grupie studentów, aby przygotować ich do wejścia na globalną siłę roboczą, poszukiwania możliwości szkolnictwa wyższego i służby w swoich społecznościach. Uniwersytet stara się również poszerzać wiedzę poprzez badania podstawowe i stosowane oraz służyć różnorodnym potrzebom gospodarczym, kulturalnym i społecznym naszych lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych okręgów wyborczych.

Wspierając tę misję, zobowiązujemy się do:

 • Promowanie rozwoju uczniów poprzez wspieranie i podtrzymywanie produktywnej instytucjonalnej kultury oceniania, która prowadzi do ciągłego doskonalenia programów akademickich i administracyjnych
 • Rozwijanie kultury organizacyjnej, która ceni i zachęca do ciekawości intelektualnej, poczucia przynależności i wspólnego celu wśród wykładowców, studentów i pracowników oraz dążenia do doskonałości we wszystkich przedsięwzięciach
 • Rekrutacja i rozwój doskonałych wykładowców, aby stać się liderami w swoich dziedzinach i uznanymi na arenie międzynarodowej naukowcami
 • Osiągnięcie uznania jako skuteczna, innowacyjna, skoncentrowana na technologii instytucja edukacyjna i badawcza
 • Rekrutacja i utrzymanie doskonałego, wysoce wyselekcjonowanego i zróżnicowanego kulturowo ciała studentów
 • Ciągła poprawa jakości życia kampusu dla wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej
 • Zapewnienie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego zarówno tradycyjnym, jak i nietradycyjnym studentom oraz członkom wydziału i personelu
 • Zabezpieczenie i utrzymanie profesjonalnej akredytacji dla wszystkich odpowiednich programów

138708_Pokój_posprzątany.jpg

Jesteśmy technologią z Florydy

Jesteśmy prywatnym, koedukacyjnym, mieszkalnym, prowadzącym intensywne badania, przyznającym doktoraty uniwersytetem zlokalizowanym w Melbourne na słonecznym „Wybrzeżu Kosmicznym” Florydy. Ale to, kim jesteśmy, to znacznie więcej. Jesteśmy społecznością badaczy, naukowców i uczniów pochodzących z całego świata. Jesteśmy inżynierami, lotnikami, innowatorami, liderami, edukatorami, sportowcami i astronautami. Mamy mózgi naukowców zajmujących się rakietami i serca Panter. Jesteśmy Florida Tech.

Jesteśmy nieustępliwi

Florida Tech to uniwersytet liderów i uczniów - zróżnicowana społeczność studentów, pracowników, wykładowców i absolwentów, którzy są zjednoczeni w nieustannym dążeniu do wielkości.

Jesteśmy międzynarodowi

Studenci z ponad 90 krajów na całym świecie wybierają życie i naukę w Florida Tech, co czyni nas prawdziwie globalnym uniwersytetem. Kiedy mówimy #YouAreWelcomeHere, mamy to na myśli.

Tworzymy przyszłość

Jednym z głównych założeń misji Florida Tech jest postęp nauki i technologii z korzyścią dla Ziemi i wszystkich jej mieszkańców. Więc to właśnie robimy.

Mamy Panterę Dumną

Możesz to poczuć, gdy po raz pierwszy odwiedzasz kampus, w dniu ukończenia studiów lub w jakimś momencie pomiędzy. Ale kiedy to zrobisz, zobaczysz, że Panther Pride to coś więcej niż szkolny duch. To rodzina.

Nawiązujemy połączenia

Florida Tech jest dumna z tego, że jest częścią społeczności hrabstwa Brevard i zaprasza swoich sąsiadów do odkrywania wielu możliwości osobistych, zawodowych, korporacyjnych i kulturowych, które mamy do zaoferowania.

Jesteśmy STEM

Nie bez powodu Florida Tech jest znany jako Florida's STEM University™. Mówiąc prościej: nauka, technologia, inżynieria i matematyka są w naszym DNA. To sprawia, że STEM jest siłą napędową tego, kim jesteśmy, co robimy i dlaczego istniejemy.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Melbourne

  West University Boulevard,150, 32901, Melbourne

pytania