Keystone logo
Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business Magister rachunkowości i podatków
Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business

Magister rachunkowości i podatków

Request duration

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

informacja o programie

Magister rachunkowości i podatków przygotowuje studentów do kariery w dziedzinie rachunkowości i podatków. Program koncentruje się na zaawansowanych kompetencjach technicznych w zakresie rachunkowości i / lub podatków, skutecznego wykorzystywania technologii w badaniach i praktyce, skutecznej komunikacji z klientami i innymi zainteresowanymi stronami, odpowiedzialności etycznej oraz rozwijania umiejętności uczenia się przez całe życie w celu utrzymania kompetencji zawodowych. Studenci mogą wybrać ścieżkę księgową lub podatkową. Ścieżka księgowa obejmuje kursy teorii rachunkowości, rachunkowości międzynarodowej i systemów informacyjnych rachunkowości. Śledzenie podatkowe obejmuje pokrycie podatków od osób prawnych, opodatkowania międzynarodowego, badań podatkowych oraz opodatkowania majątku i prezentów.

Program księgowania i opodatkowania składa się z 30 absolwentów godzin kredytowych. Z 30 godzin, 18 musi być zakończone w dziedzinie księgowości i podatków. Pozostałe 12 godzin musi zostać ukończone w ramach kursów ekonomicznych innych niż rachunkowość i opodatkowanie, z co najmniej 6 godzinami w tym samym polu.

Misja

Opracujemy profesjonalnych księgowych posiadających umiejętności technologiczne, aby stać się wydajnymi członkami zespołów podejmujących decyzje, a także zaspokajać potrzeby zainteresowanych stron w środowisku high-tech, globalnym. Osiągamy to poprzez podkreślenie rozwoju umiejętności księgowych w kontekście biznesowym oraz poprzez integrację umiejętności technologicznych w całym programie nauczania rachunkowości.

Cele kształcenia

 • Zapewnienie studentom bieżącej i obszernej wiedzy o profesjonalnym standardzie rachunkowości i teorii oraz ich zastosowaniu w kontekście procesów biznesowych.
 • Aby pomóc uczniom zrozumieć potrzebę prezentacji rzetelnych i istotnych
  informowanie użytkowników w sposób i sposób, który ułatwia zrozumienie i koncentruje się na kluczowych kwestiach i kluczowych faktach.

Dodatkowe wymagania przyjęcia

Oprócz ogólnych wymagań wstępnych, wnioskodawcy do programu magisterskiego w zakresie rachunkowości i opodatkowania muszą spełniać następujące kryteria:

 • Zarobił 18 godzin kredytowych kursów rachunkowych wyższego szczebla, i
 • 27 godzin kredytowych ogólnych kursów biznesowych, z co najmniej 12 godzinami kredytowymi w górnym dziale.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister rachunkowości i finansów
  • Guildford, Wielka Brytania
 • Master of Accounting (MACCT)
  • New Orleans, Stany Zjednoczone
 • Masters of Science in Accounting Analytics (MSAA)
  • Louisville, Stany Zjednoczone