Keystone logo
FinTech School

FinTech School

FinTech School

Wstęp

FinTech kształtuje przyszłość finansów i globalnej bankowości za pomocą technologii. Instytucje finansowe chcą się rozwijać, ale potrzebują pomocy przy włączaniu FinTech do swojego modelu biznesowego. Specjaliści ds. Technologii chcą pomóc instytucjom finansowym przygotować się do finansowania 2.0, ale często brakuje im odpowiedniego kontekstu biznesowego. Przedsiębiorcy próbują zakłócić istniejące modele biznesowe, ale potrzebują pomocy w przekształceniu ich pomysłów w opłacalne produkty i / lub rozwiązania.

Właśnie tu wchodzimy.

two people handshaking above table with laptop

rawpixel / Unsplash

Kursy i programy dla różnych potrzeb

FinTech School zapewnia szkolenia praktyczne na temat najnowszych zagadnień związanych z sektorem FinTech, przedsiębiorczości i rozwoju produktu dla osób fizycznych, instytucji i przedsiębiorców na całym świecie. Ludzie, którzy chcą być na bieżąco z trendami w branży, uznają nasze kursy za przydatne. Ci, którzy chcą wprowadzać innowacje w tej przestrzeni, będą uważać nasze kompleksowe programy lub szkolenia na miejscu za bardziej odpowiednie.

Praktyczne szkolenie przez praktykujących przedsiębiorców

To nie jest instytucja akademicka. FinTech School została założona przez przedsiębiorców FinTech i specjalistów od usług finansowych, którzy tam byli i robili. Mają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, obejmujące tradycyjne firmy, takie jak Goldman Sachs i BlackRock. Nasz zespół założył również startupy FinTech, które ukończyły wiodące w branży programy, takie jak Y-combinator, i wprowadziły na rynek produkty, które są obecnie śledzone przez inwestorów venture capital.

person using silver laptop computer on desk

John Schnobrich / Unsplash

Obsługa ekosystemów

Jesteśmy częścią większego ekosystemu innowacji FinTech, FinTech Portfolio, który poszerza naszą edukację o badania, zasoby techniczne i wsparcie mentorskie (inkubator i akcelerator). Umożliwia to przedsiębiorcom, osobom i instytucjom przejście od „wiedzy” do „egzekucji”.

Lokalizacje

  • San Francisco

    California Street,101, 94111, San Francisco

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania