Keystone logo
Finance and Information Management

Finance and Information Management

Finance and Information Management

Wstęp

Elite Graduate Program Finance & Information Management (FIM) oferuje swoim wysoce zmotywowanym studentom różne ekskluzywne korzyści, które umożliwiają im nie tylko pomyślne ukończenie unikalnego i ambitnego programu, ale także przygotowanie ich do przyszłego sukcesu zawodowego na stanowiskach kierowniczych w biznesie, nauce lub rząd. Program zapewnia szeroką edukację z wykładami i seminariami prowadzonymi przez renomowanych krajowych i zagranicznych kolegów z renomowanych uczelni.

W 2004 roku FIM został wprowadzony w ramach Elite Network of Bavaria. Od tego czasu FIM okazał się wielkim sukcesem: oprócz Universität Augsburg, Universität Bayreuth i Technische Universität München, inni krajowi i międzynarodowi partnerzy naukowi i biznesowi tworzą ten wyjątkowy i indywidualny program studiów.

Sukces na stanowisku kierowniczym wymaga zarówno kompetencji zawodowych, jak i interpersonalnych. Regularne kursy umiejętności miękkich, szkoły letnie, projekty z partnerami biznesowymi i obowiązkowy projekt społeczny w ramach programu nauczania zapewniają te ważne kwalifikacje. W ten sposób FIM promuje osobowości o bardzo zróżnicowanych umiejętnościach i zainteresowaniach. Poza tym wykształcenie techniczne, rozwój osobisty i poszerzanie kompetencji interdyscyplinarnych jest głównym elementem naszego programu mającego na celu budowanie kompetencji przywódczych. Ponadto wysoki poziom różnorodności wynikający z różnych środowisk, zarówno studentów, jak i wykładowców, prowadzi do dużego wzajemnego wzbogacenia się.

Lokalizacje

  • Augsburg

    FIM Kernkompetenzzentrum Universitätsstr. 12 86159 Augsburg, , Augsburg

    pytania