Keystone logo
Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Wstęp

FHSU jest wiodącym myślących, przedsiębiorczy uniwersytet na Środkowym Zachodzie. Mamy rejestracji ponad 13.000 studentów i oferują setki programów świadectwa i stopnia w stowarzyszonej, licencjackich i magisterskich przez poziom 28 wydziałów akademickich. Przyciągamy celowych studentów, którzy mają możliwości uczenia premier zarówno wewnątrz jak i poza szkołą w połączeniu z niezwykłą uwagą i wsparciem jeden do jednego.


Nasi profesorowie są wybitni nauczyciele motywują uczniów do rozwijania ich indywidualnych talentów. W rezultacie, nasze absolwentów z głębokiego uznania wiedzy oraz umiejętności zawodowych i zaufania, które dają im przewagę konkurencyjną w ich karierze, teraz i przez całe życie.


Położony w połowie drogi między Denver i Kansas City, FHSU jest przyjazna społeczność, w samym sercu zabytkowego Hays, wspólnoty, która obchodzi swoje korzenie granicznych i jego nowoczesnej wrażliwości - kawiarnie, jedyny w swoim rodzaju restauracji, sklepów i klubów sztuki scena.


Fort Hays State University od dawna politykę udostępniania informacji łatwo dostępne i zapewnia zgodność z federalnym i prawodawstwa HEOA HEA.

Sprawy naukowe

Czy jesteś wysoki uczeń szkoły w zachodniej Kansas chcą rozpocząć swoją karierę uczelni, członek wojsko stara się ukończyć studia, lub profesjonalny poszukiwania kształcenia, Fort Hays State University oferuje setki stopni, świadectwa i opcje kurs w Poziom studiów licencjackich i magisterskich.

Fort Hays State University ma na celu zapewnienie wszystkim osobom z innowacyjnych, dostępnych i niedrogich możliwości edukacyjnych. Naszym priorytetem jest wyposażenie studentów w edukacji dogłębne, praktyczne doświadczenia i międzynarodowego punktu widzenia niezbędne, by odnieść sukces, zaangażowanych członków 21 wieku pracowników.

  • Możliwości kształcenia z wyjątkowej głębokości
  • Znakomita wydział, który zapewnia wyjątkową uwagę i wsparcie
  • Oczekiwanie społecznego zaangażowania, obywatelskiej i zawodowej
  • Rozwój partnerstw, które łączą kultury, perspektywy i myślenie
  • Innowacja, która napędza rozwiązań

Przyszłe Studenci międzynarodowe

Istnieją trzy sposoby można zastosować do udziału w Fort Hays State University jako międzynarodowy student: jako student, jako studentem, jako języka angielskiego jako drugiego języka Student.

Możesz uzyskać dostęp do 22 programów podyplomowych dostępnych dla studentów, w tym biznesu, nauki i studiów informatycznych. Istnieje ponad 60 akredytowanych programów do wyboru, aby w jak poważnym studentem studiów licencjackich. Angielski szkoleń jest dostępna od początku dzięki zaawansowanym poziomie znajomości języka angielskiego.

Kampus


Fort Hays State University jest bezpieczny, piękny i przyjazny kampus z około 4300 studentów na zajęcia na uczelni, w tym około 270 z 24 różnych krajów. Nasz wydział i pracownicy są znane ze swojej wyjątkowej osobiste uwagi i wsparcia przewidzianego dla studentów oraz pomoc dla studentów jest również miejsce, takich jak angielski, jako programu drugiego języka, a personel specjalizuje się w dostarczaniu pomocy dla studentów zagranicznych w Międzynarodowych Usług Studenckich biurowych.

FHSU znajduje się w Hays, Kansas, w połowie drogi między Denver i Kansas City cztery razy lotniczej dni do i od Denver, Colorado. Studenci korzystają z dobrodziejstw małego miejskiego życia w szerokim kontekście kulturowym uniwersytetu z dostępem do głównych obszarów metropolitalnych w Stanach Zjednoczonych.Lokalizacje

  • Wichita

    600 Park Street

    pytania