Keystone logo
FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

Wstęp

Swiss Distance University of Applied Sciences (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) jest uznaną w całym kraju uczelnią. Od 1998 roku oferuje studia niestacjonarne licencjackie i magisterskie oraz programy kształcenia ustawicznego. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu na odległość, jest wiodącym uniwersytetem e-learningowym w Szwajcarii i jest alternatywą dla studentów, którzy chcą połączyć pracę, rodzinę i naukę.

FFHS ma cztery lokalizacje w Zurychu, Bazylei, Bernie i Brig. Zatrudnia 150 pracowników i ponad 500 wykładowców, którzy przekazują swoją specjalistyczną wiedzę około 2900 studentom (stan: 2021) w sposób zorientowany na praktykę. W swoich czterech instytutach badawczych FFHS prowadzi badania zorientowane na aplikacje w obszarach nauki o sieciach, zarządzania i innowacji, zdrowia i e-learningu na podstawie mandatu wydanego przez rząd federalny.

Od 2004 roku FFHS jest powiązana z Uniwersytetem Nauk Stosowanych i Sztuki Południowej Szwajcarii (Scuola Universitaria Professionale della Svizzera Italiana – SUPSI) i włączona do swojej ogólnej strategii.

Od 2017 roku FFHS posiada Katedrę Spersonalizowanego i Adaptacyjnego Kształcenia na Odległość UNESCO.

Pionier w nauczaniu mieszanym

FFHS oferuje kursy zgodnie z modelem „blended learning” od ponad 20 lat i jest uważana za pioniera w nauczaniu na odległość w Szwajcarii. Jego model opiera się w około 80% na nauce samodzielnej lub online, aw 20% na nauczaniu w klasie. Innowacyjna forma studiów – połączenie e-learningu z tradycyjnym nauczaniem i bezpośrednim praktycznym znaczeniem – wypełnia lukę w szwajcarskim systemie edukacji: FFHS szkoli wysoko wykwalifikowanych specjalistów bez usuwania ich z rynku pracy.

Lokalizacje

  • Brig

    Schinerstrasse,18, 3900, Brig

    Programy

      pytania