Keystone logo
Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Wstęp

Uniwersytet Federalny Juiz de Fora (UFJF) to uniwersytet publiczny z siedzibą w Juiz de Fora (stan Minas Gerais, Brazylia), z zaawansowanym kampusem w Governador Valadares (w tym samym stanie). Instytucja stała się ośrodkiem naukowym i kulturalnym na obszarze ponad trzech milionów mieszkańców i zaliczana jest do najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej, ciesząc się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Obecny w codziennym życiu studentów, od poziomu podstawowego do magisterskiego, UFJF inwestuje w kwalifikacje swojego wydziału i kadry dydaktyczno-technicznej, dążąc do ciągłej modernizacji swoich laboratoriów i sal lekcyjnych, a także stawiając priorytet w dialogu ze społeczeństwem spełniający wszystkie wymagania statywu dydaktyczno-badawczo-przedłużającego.

UFJF ma teraz 93 opcje studiów licencjackich oraz 36 kursów magisterskich i 17 studiów doktoranckich we wszystkich dziedzinach wiedzy. Ponad 20 000 studentów codziennie chodzi po kampusie, nie licząc około trzech tysięcy studentów kształcących się na odległość.

UFJF, ustanowiony jako ośrodek badań i tworzenia wiedzy, promuje tworzenie etycznych, krytycznych, wysokiej jakości profesjonalistów zarówno na rynku pracy, jak i na uczelniach, którzy są zaangażowani w tworzenie bardziej sprawiedliwego i egalitarnego społeczeństwa.

Lokalizacje

  • São Pedro

    Rua José Lourenço Kelmer,s/n, 36036-900, São Pedro

    pytania