Keystone logo
Faculty of Business, Hong Kong Polytechnic University

Faculty of Business, Hong Kong Polytechnic University

Faculty of Business, Hong Kong Polytechnic University

Wstęp

Witamy na Wydziale Biznesu PolyU

Wydział Biznesu, popularnie znany jako PolyU Business School (PBS), to światowej klasy szkoła biznesu, która oferuje wysokiej jakości programy akademickie i prowadzi najnowocześniejsze badania w dziedzinie biznesu i pokrewnych dyscyplin. Uzyskaliśmy akredytacje od AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) i EQUIS (EFMD Quality Improvement System).

PBS zajmuje się realizacją IDEAS (edukacja i stypendium oparte na innowacjach) z naciskiem 3D na odkrywanie, projektowanie i dostarczanie. Transfer wiedzy i technologii realizujemy poprzez programy edukacyjne, a także partnerstwo i bliskie powiązania z przemysłem i środowiskiem zawodowym.

PBS oferuje kompleksowe portfolio programów studiów licencjackich i podyplomowych, z których wiele jest uznawanych przez organizacje zawodowe w dziedzinie rachunkowości, finansów, logistyki, zarządzania, marketingu i transportu. Oprócz BBA, MBA, DBA i specjalistycznych studiów magisterskich istnieją również programy badawcze prowadzące do dyplomów MPhil i PhD.

Aby utrzymać aktualność naszych programów akademickich i specjalistycznego doradztwa, wykładowcy podejmują pionierskie i wpływowe badania, zarówno w ramach swoich dyscyplin, jak i między nimi, wspierane przez nasze konsorcjum Case Consortium i centra rozwoju pasów i dróg, marki i marketingu, transformacji cyfrowej, technologii finansowych, przywództwa i innowacje, studia morskie, transport i logistyka oraz zrównoważony rozwój i przedsiębiorczość. Nasze badanie zajęło 63 miejsce na świecie (Rankingi UTD Top 100 Worldwide Business School Rankings na podstawie wkładów badawczych 2017-2021).

Z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię w naszej społeczności ponad 170 światowej klasy naukowców z całego świata, 4900 studentów i 52 000 absolwentów.

Wizja

Być wiodącą szkołą biznesu w Azji.

Misja

Naszą misją jest odkrywanie, projektowanie i dostarczanie edukacji i stypendiów opartych na innowacjach (IDEAS) o międzynarodowej renomie, które mają wpływ na studentów, organizacje i rozumienie problemów biznesowych.

Czerpiąc z pozycji Hongkongu w Chinach, umożliwimy studentom z Azji i nie tylko wniesienie skutecznego wkładu w organizacje, w których pracują, oraz w całe społeczeństwo. Będą mieli globalną perspektywę, zrozumienie etyki i zdolność do efektywnej pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Hung Hom

    11 Yuk Choi Rd, , Hung Hom

pytania