Keystone logo
Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Wstęp

Idealny School (FACI) rozpoczęła działalność w pierwszej połowie 2000 roku, w trakcie Dyrektorów. Od tego czasu koncentruje się na jakości akademickiej ich kursów, a dziś jest opisywany w par, a uczelnia z najlepszym stanie PMI.

Z około 2500 studentów, FACI oferuje studia licencjackie, studia licencjackie i technologii, oraz kursy podyplomowe w zakresie zarządzania, technologii, inżynierii, architektury, Edukacji i Prawa.

W grudniu 2014 roku stał się częścią FACI DeVry Grupa Edukacji, amerykańskiej grupy edukacyjnej z ponad 80 lat historii w edukacji i jest obecna w 55 krajach, z 160 tysięcy studentów. To sprawia, że ​​pomieszczenia b pierwszą i jedyną międzynarodową szkołą z Betlejem, które daje naszym studentom dostęp do szeregu świadczeń i programów, w zamian do USA i angielskim Oczywiście dotowane. Znajduje się w doskonałej części miasta, w dzielnicy Batista Campos, FACI ma nowoczesnych klas, laboratoria w najnowocześniejszy sprzęt, biblioteki i infrastruktury ze standardem międzynarodowym, że jedynie kolegium DeVry Brazylia może zaoferować.

Być profesjonalnym absolwent kl oznacza przeżywszy wszystkie doświadczenia niezbędnych do zajmowania pozycji, znalezienie rozwiązań i umieścić bezpośrednio w praktyce wszystkie treści wchłania się w college'u.

Przyjdź do naszego wydziału, wybierz najlepszy kierunek dla Ciebie i zapisać się do naszej egzaminie. Jeśli chcesz edukację światowej klasy, FACI jest najlepsza opcja.

Lokalizacje

 • Belém

  Tv. Tupinambás, nº 461, Bairro Batista Campos, CEP: 66025-610 Belém – PA

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania