Keystone logo
exMedia

exMedia

exMedia

Wstęp

exMedia jest grupą akademickich, które podziela przekonanie, że - eksperymentalne projekty estetyczne i badania społeczno-techniczna prowadzić do - rozbudowę naukowych i twórczych horyzontów było skutecznie rozwiązać - egzystencjalnych warunkach ludzkich w 21 wieku.

Grupa podlega exMedia integruje dziedziny projektowania, pisania, przestrzeń, dźwięku i animacji. Krytyczna refleksja i praktyki eksperymentalne łączą się w pracach projektowych. Punktem wyjścia są poszczególne pytania studentów, rozwój społeczny i niezależne badania. Obszary działalności Grupy przedmiotu obejmują makerzy Hybrid Space, poznawczych i projektowania, badań transformacji dźwięku, eksperymentalnej informatyki, polityki sieci i urządzeń, animacji i gier.

Program studiów podyplomowych jest skierowany do kandydatów z różnych dziedzin zawodowych, takich jak architektury, urbanistyki, designu, muzyki, informatyki, sztuki, teorii i aktywizmu. Ekonomiści oczekują, że zdolność do pracy na skomplikowanych zagadnień w samostanowienia studium projektu. Grupa podlega exMedia zachęca uczniów do rozwijania nowych profili, zamiast oczekiwania aktualnych opisów stanowisk pracy i aktualnych warunków rynkowych do spełnienia. Przyszłe możliwości działania dla absolwentów od niezależności poprzez działania w agencji i firm, aż do badań.

Unikalna Badanie wystawianie grupa osobników wykorzystuje wolne przestrzenie w szkole artystycznej, nie poddając się ograniczeń w świecie sztuki. W szczególności, pytania i formy edycji są promowane, które jeszcze nie znają swoje miejsce od samego początku. Projekty są rozpoznawcza i zorientowany w aktualnych narzędzi opracowanych w elektronicznym mikrokontrolera, wycinarki laserowe, frezarki CNC model urządzenia, skanery 3D / drukarek projektowania. Podział działa laboratoria do badań hałasu i rozrywki.

Lokalizacje

  • Cologne

    Peter-Welter-Platz 2 , D-50676, Cologne

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania