Keystone logo
EU Business School Online

EU Business School Online

EU Business School Online

Wstęp

EU Business School Online

Założona w 1973 roku, EU Business School (EU) jest międzynarodową, profesjonalnie akredytowaną, wysokiej rangi szkołą biznesu z kampusami w Barcelonie, Genewie i Monachium. Zapewniamy małe, dynamiczne zajęcia w języku angielskim, z najlepszymi programami akademickimi zarówno w Ameryce Północnej, jak i Europie. Nasze pragmatyczne podejście do edukacji biznesowej przygotowuje studentów do kariery w dzisiejszym szybko rozwijającym się i zglobalizowanym świecie biznesu.

UE oferuje programy fundacyjne, licencjackie, magisterskie, MBA i doktoranckie, zarówno na kampusie, jak i online z administracją biznesową, komunikacją, zarządzaniem turystyką, stosunkami międzynarodowymi, zarządzaniem sportem, zarządzaniem mediami cyfrowymi, biznesem międzynarodowym, marketingiem, finansami, przedsiębiorstwami i ludźmi zarządzanie zasobami m.in.

Dzięki naszej globalnej sieci partnerów akademickich studenci mogą zdobywać uznawane przez państwo stopnie naukowe na kampusach w UE na Uniwersytecie Roehampton w Londynie, Uniwersytecie w Derby w Wielkiej Brytanii i Universidad Católica de Murcia (UCAM) w Hiszpanii. Współpraca z Uniwersytetem Pace w Nowym Jorku, Uniwersytetem Kalifornijskim w Riverside, Fisher College w Bostonie i Uniwersytetem Shinawatra w Bangkoku oferuje studentom szansę zdobycia drugiej kwalifikacji podczas studiów w różnorodnych i wzbogacających środowiskach. Programy Grupy UE są akredytowane przez Radę Akredytacyjną Szkół i Programów Biznesu (ACBSP) oraz Międzynarodowe Zgromadzenie ds. Zespołowej Edukacji Biznesowej (IACBE), uznawane przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA). Posiadamy również Międzynarodową Akredytację Jakości (IQA) przyznawaną przez Stowarzyszenie Rozwoju Menedżerów Europy Środkowo-Wschodniej (CEEMAN). Grupa UE posiada także akredytację EduQua, pierwszego szwajcarskiego znaku jakości ukierunkowanego na dalsze kształcenie dorosłych.

Kampusy UE znajdują się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, wśród Alp Szwajcarskich oraz w ekonomicznej stolicy Niemiec, oferując studentom możliwość życia w czterech odrębnych i wzbogacających środowiskach. Studenci mogą przenosić się między kampusami i odkrywać różnorodność Barcelony, Genewy i Monachium. Stanowi to doskonałą okazję do nauki języka i poznania różnorodnych ludzi, jednocześnie doświadczając nowych możliwości biznesowych. Ponadto studenci mogą uczestniczyć w wymianach z naszymi instytucjami partnerskimi m.in. w USA, Chinach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Tajlandii, Malezji, Tajwanie, Meksyku, Brazylii, Kazachstanie, Kanadzie i Rosji.

Odkryj technologię UE Digital

Cyfrowe uczenie się

Edukacja stale się rozwija, a zdobywanie stopnia naukowego w formie cyfrowej jest obecnie postrzegane jako doskonała alternatywa dla programów prowadzonych na terenie kampusu. Dzięki najnowocześniejszej technologii i coraz bardziej połączonemu światu, EU Business School przoduje w nauczaniu biznesu, oferując elastyczne i spersonalizowane programy z zaletami i swobodą cyfrowej nauki.

Nasi studenci Digital Campus uczą się poprzez interaktywne seminaria internetowe na żywo, projekty grupowe i symulacje biznesowe. Programy są obsługiwane na łatwych w obsłudze platformach internetowych i prowadzone przez uznanych wykładowców, którzy oferują spersonalizowane korepetycje w czasie rzeczywistym z całego świata.

Tygodnie na terenie kampusu

Poza zajęciami online, studenci wykorzystują swoje umiejętności i tworzą kontakty poprzez nawiązywanie kontaktów z kolegami podczas tygodni na terenie kampusu, które odbywają się raz w semestrze: Genewa w grudniu, Monachium w marcu i Barcelona w czerwcu. Ten kontakt z kolegami i wykładowcami pomaga zapewnić długotrwałe relacje i jest świetną okazją do nawiązywania kontaktów.

Tygodnie na kampusie UE są wypełnione licznymi zajęciami, w tym budowaniem zespołu, wydarzeniami networkingowymi, doświadczeniami kulturowymi, wykładami gościnnymi, egzaminami i wizytami w firmach. Studenci doświadczają kultury firm i poznają wyzwania związane z prowadzeniem różnych rodzajów działalności, zdobywając wgląd w najnowsze tematy w biznesie.

Funkcje kampusu

Świat biznesu jest teraz bardziej połączony niż kiedykolwiek wcześniej. Aby sprostać potrzebom biznesowym przyszłości, UE koncentruje się na zapewnianiu przyszłym specjalistom nowoczesnej i międzynarodowej edukacji.

EU Business School ma cztery kampusy zlokalizowane w Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech i Digital. Kampusy UE można znaleźć na słonecznym wybrzeżu Morza Śródziemnego, u podnóża Alp Szwajcarskich, w ekonomicznej stolicy Niemiec, a także w Internecie, oferując studentom możliwość życia w trzech różnych i wzbogacających się miastach europejskich lub kontynuowania kariery zawodowej studiuje online.

Odkryj technologię UE Digital

Cyfrowy kampus

Studia cyfrowe w EU Business School natychmiast łączą studentów z siecią rówieśników, wykładowców i ekspertów biznesowych z całego świata. Dzięki naszym elastycznym i niedrogim programom studenci mogą dostosować swoje studia do innych zobowiązań i nadal korzystać ze wszystkich kluczowych funkcji edukacji na terenie kampusu. Nasze programy cyfrowe odzwierciedlają swoje odpowiedniki na terenie kampusu i wykorzystują połączenie tradycyjnych technik nauczania i nowoczesnych metod. Zajęcia prowadzone są na łatwych w obsłudze platformach, a najnowsza technologia zapewnia innowacyjne doświadczenia edukacyjne.

Programy prowadzą uznani i doświadczeni wykładowcy zarówno ze świata przemysłu, jak i świata nauki. Nasz program nauczania obejmuje sesje gościnnych prelegentów i seminaria internetowe na żywo, a także trzy tygodnie na terenie kampusu w Genewie, Monachium i Barcelonie.

  Rekrutacja

  Proces rekrutacji do EU Business School jest prosty. Studenci mogą złożyć wniosek online lub wysłać wniosek pocztą.

  Kandydaci są oceniani na podstawie aplikacji, biorąc pod uwagę potencjał przywódczy ucznia, osiągnięcia w nauce, wyniki w standardowych testach, zajęcia pozalekcyjne i osobiste doświadczenia.

  Zapisy odbywają się przez cały rok, korzystając z całorocznych terminów rozpoczęcia naszego programu. Studenci studiów podstawowych i licencjackich mogą rozpocząć studia w październiku, styczniu, maju i lipcu, natomiast studia magisterskie i MBA rozpoczynają się w październiku, styczniu i marcu. Ta elastyczność pozwala studentom rozpocząć naukę w najwcześniejszym dogodnym dla nich terminie.

  Nasz zespół ds. rekrutacji jest do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pytania. Aby dowiedzieć się więcej o UE, zachęcamy również do odwiedzenia naszych kampusów, poznania naszych obecnych studentów oraz wzięcia udziału w naszych zajęciach i sesjach otwartych.

  1. Wypełnij wniosek i przygotuj dokumenty.
  2. Napisz lub sfilmuj towarzyszący mu esej motywacyjny.
  3. Prześlij dokumenty wymagane do programu.
  4. Aplikacja rozpatrzona przez Dział Rekrutacji.
  5. Poczekaj na potwierdzenie, że Twoje miejsce zostało zabezpieczone.
  6. Rozpocznij naukę w EU Business School.

  Rankingi

  • Miejsce 1 w różnorodności klas i wydziałów według QS Top MBA 2021
  • Program MBA na 3 miejscu w Hiszpanii według magazynu Forbes
  • Nagrodzony czterema gwiazdkami za doskonałość w edukacji biznesowej przez QS Stars
  • EU's Online MBA na 20. miejscu na świecie według QS Top MBA
  • MBA UE jest uznawany za 23. miejsce na świecie przez América Economía
  • 42 miejsce w rankingu QS European MBA 2021
  • Piąte miejsce w QS MBA Guide Return on Investment Report dla podwyżki wynagrodzeń w Europie
  • Zajęła szóste miejsce jako najlepsza szkoła biznesu dla studentek przez magazyn Capital
  • W rankingu 100 najlepszych na świecie pod względem specjalizacji zawodowej (MBA in Entrepreneurship)
  • W rankingu 100 najlepszych na świecie pod względem specjalizacji zawodowej (MBA w marketingu)
  • Miejsce w Top 140 w rankingu QS Global MBA 2021
  • EU's Online MBA na pierwszym miejscu w globalnym rankingu online magazynu CEO Magazine przez siedem lat z rzędu
  • W rankingu Top Tier dla globalnych i europejskich programów MBA według CEO Magazine
  • Executive MBA w UE na pierwszym miejscu w globalnym rankingu Executive MBA magazynu CEO Magazine
  • Rankingowy program Premier DBA według magazynu CEO
  • Uznany za 20 najlepszych szkół biznesu przez magazyn China Economic Review
  • Na liście 30 najlepszych europejskich instytucji szkolnictwa wyższego pod względem przedsiębiorczości przez EU-Startups

  Lokalizacje

  • Barcelona

   EU Business School c/ Diagonal 648 Bis, Barcelona, 08017, Barcelona

  • Geneva

   Rue Kléberg, 6, 1201, Geneva

  • Munich

   Theresienhöhe, 28, 80339, Munich

  pytania