Keystone logo
European University Cyprus

European University Cyprus

European University Cyprus

Wstęp

European University Cyprus aktywnie angażuje się w lokalnych, regionalnych i globalnych partnerów w celu promowania możliwości długoterminowych strategicznych partnerstw badawczych i innowacyjnych programów studiów.

Witamy na European University Cyprus , uniwersytecie, który ma wyjątkowe miejsce na Cyprze iw regionie Europy Południowo-Wschodniej. Jest to innowacyjna instytucja określona przez dynamiczną integrację zaawansowanych programów edukacyjnych, pionierskie badania i szerokie zaangażowanie w społeczności, przemyśle i społeczeństwie. Ponadto nasze wyjątkowe kształcenie i nauczanie, które promuje i zwiększa szanse na zatrudnienie, a także najnowocześniejszą infrastrukturę, przyczyniają się do ogólnego celu, jakim jest European University Cyprus znany w kraju i na świecie jako jedna z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego. Właśnie dlatego European University Cyprus stanowi istotną część tkanki społecznej i gospodarczej regionu Europy Południowo-Wschodniej. Poprzez integrację nauczania i badań, a także uczenia się przez doświadczenie w programach nauczania i praktycznych pracach terenowych, nasz model akademicki sprawia, że ​​ulepszone środowisko edukacji studenckiej jest podstawową częścią naszej działalności. W rezultacie nasi uczniowie uzyskują zarówno cenną wiedzę o miejscu pracy, jak i świadomość obywatelską.

Nasz wydział wysokiej jakości - z międzynarodowym doświadczeniem naukowym - jest zaangażowany w uczestnictwo i przyczynianie się do społeczeństwa opartego na wiedzy. Dodatkowo, European University Cyprus jest konsekwentnie jednym z najbardziej innowacyjnych projektów w regionie uniwersytetów południowo-wschodniej Europy, z nieustannym zaangażowaniem w dostarczanie nowatorskich podstaw w praktykach uczenia się i / lub ścieżek zawodowych wykształconych przez nasze pionierskie środowisko akademickie. W dzisiejszym klimacie ekonomicznym jeszcze ważniejsze jest, aby studenci ubiegali się o Uniwersytet o wysokim statusie, który jest najlepszym wyborem dla synergii lub współpracy z prestiżowymi korporacjami i / lub organizacjami. Na przykład Microsoft wybrał European University Cyprus do współpracy, uruchomienia i obsługi "Centrum Innowacji Microsoft" (MIC). Jest to jedyny MIC na Cyprze i jeden ze 100 centrów innowacji Microsoft na całym świecie, które tworzą sieć najnowocześniejszych urządzeń technologicznych do współpracy w zakresie innowacyjnych badań, technologii i rozwiązań programowych, w tym połączenie rządu, akademickich i uczestników branżowych.

European University Cyprus jest jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie, który przyciąga studentów z całego świata. Wiele perspektyw dla naszych studentów na studia zagraniczne i włączenie międzynarodowego doświadczenia akademickiego do ich edukacji uniwersyteckiej dodatkowo wzbogaca doświadczenie studenta na European University Cyprus . Na European University Cyprus staramy się, aby wysokiej jakości szkolnictwo wyższe było dostępne i przystępne, aby więcej studentów mogło realizować swoje marzenia. To misja, która naszym zdaniem pomoże uczynić świat lepszym miejscem.

WIZJA

Być wiodącym uniwersytetem w regionie, oferując doskonałość w nauczaniu, badaniach i wsparciu dla studentów

MISJA

Edukuj naszych studentów, aby osiągnęli sukces i satysfakcję z pracy. Rozumiecie i zaspokajacie potrzeby naszego społeczeństwa. Stwórzcie wiedzę poprzez badania i innowacje

WARTOŚCI

  • Zaangażowany w doskonałość
  • Skoncentrowany na kliencie
  • Ludzie zorientowani
  • Innowacyjny
  • Odpowiedzialny
  • Społecznie odpowiedzialny

Lokalizacje

  • Nicosia

    European University Cyprus 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516, Nicosia

pytania