Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST Magister sztucznej inteligencji w robotyce
European School of Data Science and Technology - ESDST

Magister sztucznej inteligencji w robotyce

18 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 13 500 / per year *

W kampusie

* Dostępne stypendia

Wstęp

Sztuczna inteligencja (AI) i robotyka okazały się jednymi z najbardziej wpływowych odkryć w świecie analityki danych i uczenia maszynowego. Zastosowania sztucznej inteligencji w robotycznych łazikach od wewnątrz do poza środowiskiem przemysłu ciężkiego, tj. automatyzacja zadań, które w przeciwnym razie wymagałyby ogromnego wysiłku ludzkiego i oczywiście czasu. W ciągu ostatnich kilku lat rosnąca obecność sztucznej inteligencji w rozwiązaniach robotycznych otworzyła przestrzeń dla elastyczności i możliwości uczenia się w dotychczas sztywnych rozwiązaniach robotycznych.

Robotyka będąca połączeniem elektrotechniki, inżynierii mechanicznej i informatyki w połączeniu ze sztuczną inteligencją zmienia w bardzo znaczący sposób sposób, w jaki dziedzina robotyki jest.

Program ten umożliwi uczniom przyjęcie koncepcji sztucznej inteligencji i zrozumienie jej rozszerzenia na robotykę. Studenci będą pracować nad projektami dotyczącymi rozwoju systemów rozpoznawania twarzy i manipulacji.

Magister ESDST w dziedzinie sztucznej inteligencji dla robotyki ma na celu zapewnienie naszym uczniom biegłości w opracowywaniu modeli sztucznej inteligencji dostosowanych do robotyki stosowanej w codziennym życiu w głównych gałęziach przemysłu na całym świecie.

Program ma na celu umożliwienie studentom zrozumienia sztucznej inteligencji w odniesieniu do robotyki. Studenci dokładnie zrozumieją statystyki, programowanie i koncepcje AI w zastosowaniu do robotyki. Zapewniłoby im to niezbędne umiejętności obsługi języka Python, wymaganych bibliotek i algorytmów AI dostosowanych do zastosowań robotyki, takich jak mapowanie gestów, ruchy itp.

Każdemu uczniowi ESDST pomaga mentor branżowy. Mentor jest odpowiedzialny za prowadzenie uczniów przez kursy i zapewnianie im wiedzy opartej na doświadczeniu i podstawach wiedzy na przykładach z życia wziętych.

Po zakończeniu tego programu studenci będą mogli:

  • zyskaj podstawową wiedzę na temat koncepcji sztucznej inteligencji.
  • zrozumieć pochodzenie, ewolucję, rozwój i zastosowanie robotyki.
  • rozwijać umiejętności programowania i opracowywać algorytmy AI dostosowane do robotyki przy użyciu języka Python.
  • budować wiedzę matematyczną i statystyczną

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Akredytacje

O szkole

pytania