Keystone logo
European School of Banking Management

European School of Banking Management

European School of Banking Management

Wstęp

151645_ACAMSLogo_TM_RGB.png

WÅ‚oski partner ACAMS

European School of Banking Management narodziła się ponad 25 lat temu. W ciągu ćwierćwiecza wykształcił tysiące studentów i może pochwalić się wśród swoich klientów najważniejszymi grupami z sektora bankowego, ubezpieczeniowego i gamingowego.
Jej oddział, Italian Anti-Money Laundering & Compliance School, stał się punktem odniesienia dla specjalistów z branży. Anti-Money Laundering Master / CFT Diploma jest zatwierdzony na poziomie europejskim i uznawany przez ekspertów za najlepsze włoskie i międzynarodowe szkolenie w tej dziedzinie.

Szkoła szkoli menedżerów i specjalistów ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz wydaje certyfikaty nabytych umiejętności zgodnie z dyrektywami UE w obszarze AML, a także szkoli i certyfikuje specjalistów w zakresie KYC, Compliance i CFT.Scuola Italiana Anti-Money Laundering and Compliance została wybrana jako jedyny włoski partner przez ACAMS (Stowarzyszenie Certyfikowanych Specjalistów ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy), największą międzynarodową organizację zajmującą się poszerzaniem wiedzy i kompetencji profesjonalistów, którzy identyfikują i zapobiegają przestępstwom finansowym.

Lokalizacje

 • Milan

  VIALE GRAN SASSO 11, 20131, Milan

  • Rome

   Rome, Włochy

   • Bari

    Bari, Włochy

    pytania