Keystone logo
© Carrianna Field
Euroinnova International Online Education

Euroinnova International Online Education

Euroinnova International Online Education

Wstęp

Euroinnova International Online Education , to centrum studiów wyższych i podyplomowych specjalizujące się w nauczaniu otwartym, internetowym i na odległość na poziomie międzynarodowym, którego celem jest odpowiadanie na potrzeby szkoleniowe firm, pracowników i osób prywatnych.

Obecnie jesteśmy w 16 krajach, mamy personel 150 nauczycieli i współpracujących ekspertów w ponad 400 obszarach szkoleniowych oraz z technologią e-learningu specjalizującą się w zatwierdzonych kursach online, kursach na odległość i kursach uniwersyteckich Baremables w nauczaniu, szkołach średnich i służbach zdrowia.

Wszystko to, wraz z rygorystycznymi kryteriami pedagogicznymi i zapewnieniem indywidualnej uwagi uczniowi przez nasz zespół ekspertów ds. Nauczania, gwarantuje wysokiej jakości naukę uzyskaną przez AENOR.

Euroinnova International Online Education jest jedną z firm o najwyższym tempie wzrostu w krajowej panoramie nauczania na odległość. Nasza główna siedziba znajduje się w Granadzie, ale nasza polityka ekspansji oznacza, że obecnie oferujemy usługi lokalne w różnych krajach Ameryki Łacińskiej, konsolidując w ten sposób nasz proces rozwoju.

Nasz klub studencki liczy ponad 20 000 członków, w których dostępne są tysiące materiałów edukacyjnych. Posiadamy również Giełdę Pracy i Praktyk, w której obecnie setki firm z różnych sektorów zrzeszyło już ponad 30 000 menedżerów i menedżerów średniego szczebla z ponad 4000 dużych firm w kraju i za granicą.

Lokalizacje

  • Atarfe

    Calle Chile, 18230, Atarfe

Programy

pytania