Keystone logo
EU Business School Switzerland Mistrz w branży mody i branży luksusowej
EU Business School Switzerland

Mistrz w branży mody i branży luksusowej

Geneva, Szwajcaria

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

CHF 32 340 / per year

W kampusie

Wstęp

Przemysł modowy i luksusowy od wieków odgrywa ważną rolę w społeczeństwie. Koncentrując się na umiejętnościach zarządzania biznesem i postawach konsumentów wobec produktów luksusowych, z naciskiem na projektowanie i kreatywność, program ten przygotowuje studentów do projekcji marki. Dzięki takim elementom, jak strategia reklamowa, umiejętności komunikacyjne i innowacyjne myślenie, studenci otrzymują dogłębny wgląd w to, jak skutecznie zarządzać wyjątkową marką i pozycjonować ją.

Uczenie się od liderów

Wydarzenia, podczas których studenci z UE zapoznają się z liderami odnoszącymi sukcesy na całym świecie, stanowią podstawowy aspekt naszego podejścia do zapewniania edukacji biznesowej, która przyspieszy Twoją karierę.

Julien Tornare, przedsiębiorczy dyrektor generalny luksusowej marki zegarków Zenith (grupa LVMH), opowiedział studentom z UE o rynku luksusowym i przyszłości branży. Podkreślił, że luksusowe marki muszą wprowadzać innowacje, aby pozostać aktualnymi i odnoszącymi sukcesy wśród nowych i młodszych odbiorców.

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania