Keystone logo
ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

Wstęp

ESRA to francuska szkoła filmowa, utworzona w 1972 roku. Jest to jedyna prywatna szkoła, uprawniona przez francuski rząd do wydawania państwowych dyplomów (francuski licencjat). ESRA łączy teoretyczne i praktyczne instrukcje równorzędne w programie, który udowodnił swoją skuteczność przez lata. 6000 absolwentów pracuje obecnie w dziedzinie kina i telewizji. Od 2007 roku ESRA oferuje swoim absolwentom opcjonalny czwarty rok studiów w Nowym Jorku, podczas których biorą udział w 12-tygodniowym programie i kręcą krótki film we współpracy z nowojorską szkołą partnerską. Nasze letnie programy oferują uprawnionym studentom z całego świata możliwość angażowania się w ambitną pracę akademicką w towarzystwie rówieśników, którzy dzielą się swoimi wyjątkowymi zdolnościami i zamiłowaniem do nauki. Wszystkie wydziały w ESRA są uznanymi nauczycielami i profesjonalistami. Skupiamy się na rygorystycznych akademikach i uczeniu się, ale także na doświadczeniach społecznych, które wynikają z połączenia studentów z całego świata.

ESRA : ESRA Szkoła Kreatywności Audiowizualnej

Trzyletni program filmowy i audiowizualny: reżyseria filmowa, reżyseria telewizyjna, reżyseria seriali telewizyjnych, produkcja, montaż i obraz (filmografia).

ISTS: Under-absolwent School of Sound

Trzyletni program kariery w dźwięku: dźwięk studyjny, dźwięk na ekranie, wydarzenia na żywo i radio.

SUP'INFOGRAPH: Szkoła podyplomowa do filmów animowanych 3D.

Trzyletni program kariery w filmach animowanych 3d: reżyseria i animacja, oświetlenie i rendering oraz postprodukcja. NEW YORK: Absolwenci ESRA , ISTS i SUP'INFOGRAPH mogą zdecydować się na opcjonalny 4 rok w Nowym Jorku. Ten program zawiera kursy teoretyczne i praktyczne, produkcje i staże. Również studenci pierwszego i drugiego roku mogą śledzić program letni w Nowym Jorku w lipcu.

Kontynuować edukację:

W Paryżu, Nicei, Rennes i Bruxelles, kształcenie ustawiczne ESRA oferuje wszystkim dorosłym, którzy szukają zmiany kariery, programy od tygodnia do ośmiu miesięcy w różnych dziedzinach: reżyseria audiowizualna, technik audiowizualny, technik dźwięku, fotografowanie w wysokiej rozdzielczości, fotografia cyfrowa, oprogramowanie certyfikaty (Apple i avid certyfikat centrum).

ESRA

ESRA oferuje programy wprowadzające dla francuskich uczniów szkół średnich od 5 dni do miesiąca w pisaniu scenariuszy, analizie filmów, dźwięku, reżyserii i edycji. Odbywają się one w lutym, kwietniu i lipcu w każdej szkole: w Paryżu, Nicei, Rennes, Bruxelles oraz w Cannes podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w maju.

MIĘDZYNARODOWE PROGRAMY ESRA

Od 2016 roku ESRA International oferuje roczny program filmowy dla studentów zagranicznych w języku angielskim w Paryżu. Również od 2016 roku ESRA International oferuje od 2 do 4 tygodni letnie programy dla studentów zagranicznych w filmie w języku angielskim w Paryżu, Nicei i Brukseli.

ESRA - DHEC: PROGRAMY ABSOLWENTA

Od 2008 roku ESRA oferuje dwa programy studiów magisterskich w zakresie scenopisarstwa / reżyserii i produkcji / dystrybucji w Paryżu.

Lokalizacje

 • Paris

  ESRA PARIS 135 avenue Félix Faure, 75015, Paris

 • Nice

  ESRA CÔTE D'AZUR 9, quai des Deux Emmanuel, 06 300, Nice

 • Rennes

  1 rue Xavier Grall, 35700, Rennes

 • Brussels

  ESRA BRUXELLES 34, Rue du Beau Site , 1 000, Brussels

pytania