Keystone logo
ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

Wstęp

O Wiki

Niezwykłe w ciągłym ruchu

Z ponad 65-letnią historią ESPM jest brazylijskim punktem odniesienia w komunikacji, marketingu i zarządzaniu w szkolnictwie wyższym, z DNA innowacji i technologii obecnym we wszystkich procesach uczenia się, szkolącym profesjonalistów przygotowanych na przyszłość.

Zaangażowanie ESPM w doskonałość i długowieczność polega na utrzymaniu stałej jakości i reputacji za dziesięć, dwadzieścia, pięćdziesiąt lat. Szanujemy dyplom i zaufanie każdego z naszych uczniów.

Nasza historia

ESPM powstał w 1951 roku, w czasie, gdy reklama rozwinęła się jako sektor biznesowy w większości świata i stała się zawodem. Grupa reklamodawców i przedsiębiorców medialnych miała wizję, że tylko dzięki szkole doskonałości będziemy mieli silną i rozwiniętą branżę komunikacyjną w Brazylii. I tak narodził się ESPM.

Obecnie szkoła, w której „uczy tych, którzy to robią”, zawsze miała około 15 000 uczniów i 600 nauczycieli pracujących na rynku, kampusach w miastach São Paulo, Rio de Janeiro i Porto Alegre. Międzynarodowe partnerstwa z renomowanymi uniwersytetami w ponad 10 krajach.

W celu wniesienia naszej doskonałości i trwałości do sektora oraz szkolenia multidyscyplinarnych specjalistów, obecnie oferowanych jest 8 kursów licencjackich: administracja, nauki społeczne i konsumenckie, kino i audiowizualne, projektowanie, dziennikarstwo, reklama, stosunki międzynarodowe i technika.

W naszym portfolio znajdują się również kursy podyplomowe, magisterskie, doktoranckie oraz bezpłatne, o krótkim i średnim czasie trwania.

 • Nasza misja: formować liderów zdolnych do zmiany biznesu i rozwoju kraju.
 • Nasz cel: Stworzenie globalnych centrów doskonałości w Brazylii w naszych obszarach działalności.
 • Nasze wartości: doskonałość akademicka; Etyka i prawda; Wolna inicjatywa i wolność wypowiedzi; Wniebowstąpienie ludzkie i społeczne; Różnorodność.

ESPM LifeLab

Bezprecedensowa inicjatywa w brazylijskim środowisku akademickim

Wraz ze zmianami na rynku pracy wywołanymi postępem społecznym i technologicznym, trudno jest przewidzieć przyszłość zawodów, co zwiększa niepewność zawodową i niepewność. Dlatego na nowo odkryliśmy sposób nauczania i uczenia się, zarówno osobiście, jak i zawodowo.

Na wszystkich kursach zachęcamy naszych studentów do rozwijania nie tylko umiejętności konwencjonalnych dla wybranej przez nich kariery, ale także tych, które promują dobrobyt społeczny, zdolne do kształtowania bardziej ludzkich i niezwykłych istot. Kompetencje te dotyczą trzech głównych filarów:

 • Metakognitywne (samokształcenie): punkty odniesienia i narzędzia przygotowujące do uczenia się przez całe życie.
 • Techquant (płynność cyfrowa): Biegła znajomość liczb i innowacji technologicznych. Radzenie sobie z cyfrowym światem jest niezbędne do zrozumienia świata, a co za tym idzie, naszych relacji.
 • Społecznoemocjonalne (samowiedza): Rozwój tzw. Umiejętności miękkich, takich jak samowiedza i przywództwo. Lepsze umiejętności komunikacyjne i relacje międzyludzkie.

Live EAD

Oprócz kursów bezpośrednich, mamy kompletną platformę bezpłatnych i online kursów dla absolwentów, prowadzonych w pionierskim formacie w Brazylii. 100% zajęć na żywo, interakcja między nauczycielem a uczniem w czasie rzeczywistym, z nieograniczonym dostępem do nagranych zajęć.

138648_pexels-photo-3769021.jpeg

Akademicki Master Plan

Zróżnicowanie aktywnych metodologii nauczania

Od 2013 roku posiadamy Academic Master Plan, który przedstawia unikalne i zróżnicowane propozycje, które kierują naszymi studenckimi inicjatywami. Łączymy naszą wiedzę w jednym modelu nauczania, który jest coraz bardziej konkurencyjny.

Priorytetowo stawiamy na stosowanie aktywnych metodologii, stosowanych na najlepszych uczelniach na świecie, które są w stanie zmobilizować studentów do uczenia się i pokonać ograniczenia tradycyjnych zajęć. Zredukowaliśmy wykłady i promowaliśmy bardziej praktyczną dynamikę w określonych przestrzeniach, w kilku studiach przypadków i wieloplatformowych laboratoriach.

Programy wymiany

Doceniamy znaczenie międzynarodowych doświadczeń w kształceniu naszych studentów, dlatego mamy umowy z kilkoma instytucjami na całym świecie, w krajach takich jak Argentyna, Kanada, Chile, Kolumbia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Francja, Anglia, Włochy, Meksyk i Portugalia.

Każdy student ESPM może odbyć część studiów za granicą, wybierając między kursami krótko- i długoterminowymi.

Darmowe ubezpieczenie edukacyjne

Gwarantowana trwałość w trakcie

Tutaj wszyscy studenci mogą łatwiej śledzić swoje studia. ESPM oferuje bezpłatne ubezpieczenie edukacyjne, które gwarantuje ciągłość kursu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń uniemożliwiających opłacenie czesnego, a także całodobową pomoc w razie wypadku.

138649_pexels-photo-3777727.jpeg

Statystyka

Dziś szkoła, w której od zawsze „uczy, kto to robi”, ma około 15 000 uczniów i 600 nauczycieli pracujących na rynku, w kampusach w miastach São Paulo, Rio de Janeiro i Porto Alegre. Międzynarodowe partnerstwa z renomowanymi uniwersytetami w ponad 10 krajach.

  Stypendia i Finansowanie

  Darmowe ubezpieczenie edukacyjne

  Gwarancja trwałości kursu

  Tutaj wszyscy studenci mogą kontynuować naukę z większym spokojem. ESPM oferuje Bezpłatne Ubezpieczenie Edukacyjne, które gwarantuje ciągłość kursu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń uniemożliwiających opłacenie miesięcznych opłat, a także całodobową pomoc w razie wypadku.

  Lokalizacje

  • São Paulo

   Rua Dr. Álvaro Alvim, 123 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

   • São Paulo

    Rua Joaquim Távora, 1240 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

    • São Paulo

     Av. Dr. Chucri Zaidan, n° 920 - 6º andar, no Market Place Tower I Chácara Santo Antonio - São Paulo, , São Paulo

     • Rio de Janeiro

      Rua do Rosário, 90 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

      • Rio de Janeiro

       Rua do Rosário, 111 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

       • Porto Alegre

        Rua Guilherme Schell, 350 Santo Antônio - Porto Alegre, , Porto Alegre

        • Florianópolis

         Rodovia José Carlos Daux, 2945, Saco Grande Florianópolis - Santa Catarina, , Florianópolis

         pytania