Keystone logo
ESMT Berlin

ESMT Berlin

ESMT Berlin

Wstęp

Szkoła biznesu założona przez biznesmenów

ESMT - European School of Management and Technology, zlokalizowana w sercu Berlina w Niemczech, jest prywatną szkołą biznesu założoną przez 25 międzynarodowych korporacji. Ekspertyza szkół koncentruje się na rozwoju liderów przedsiębiorczości z globalnym naciskiem na odpowiedzialność społeczną i zarządzanie technologią. ESMT jest jedną z najwyżej ocenianych szkół biznesu w Niemczech z globalną siecią absolwentów w ponad 50 krajach.

ESMT oferuje pięć programów studiów:

  • Mistrz w zarządzaniu
  • MBA w pełnym wymiarze godzin
  • MBA w niepełnym wymiarze godzin
  • Online MBA
  • Executive MBA (EMBA) jak również edukację wykonawczą

Wszystkie programy ESMT korzystają z bliskich relacji z siecią korporacyjną ESMT i założycielami.Szkoła biznesu oferuje interdyscyplinarną platformę do dyskursu wśród decydentów, naukowców i liderów biznesu.

ESMT jest najbardziej międzynarodową szkołą biznesu w Niemczech, ponad 80% członków wydziału ESMT ma nie-niemieckie tło i w każdym programie, klasy są 70% do 90% międzynarodowe.

ESMT jest akredytowaną przez państwo prywatną szkołą biznesu, której programy są również akredytowane przez AACSB, AMBA, EQUIS i FIBAA.

Misja szkoły

ESMT rozwija przedsiębiorczych liderów, którzy myślą globalnie, działają odpowiedzialnie i szanują jednostkę. Dzięki dziedzictwu zakorzenionemu w europejskich wartościach i potencjale technologii, ESMT rozwija i przekazuje nową wiedzę w celu wspierania zrównoważonego wzrostu gospodarczego.

Te obszary badań znacznie się pokrywają, a wielu członków wydziału pracuje nad kilkoma obszarami badawczymi lub ich interfejsami. Dodatkowo, badania behawioralno-teoretyczne nadają się do dalszego powiązania trzech obszarów kompetencji.

Open House - Programy studiów

Dowiedz się więcej o programach ESMT Degrees i spotkaj się z obecnymi studentami, absolwentami, wydziałami i ESMT personelem przyjmującym w Berlinie.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Berlin

    European School of Management and Technology Schlossplatz 1 , 10178, Berlin

pytania