Keystone logo
ESIC Business & Marketing School Mistrz kształcenia ustawicznego w zakresie obsługi klienta i innowacji
ESIC Business & Marketing School

Mistrz kształcenia ustawicznego w zakresie obsługi klienta i innowacji

Madrid, Hiszpania

12 Months

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

EUR 19 700

W kampusie

Wstęp

Przygotuj się do transformacji przedsiębiorstw poprzez innowacje w zakresie obsługi klienta.

Ten program zarządzania marketingowego, specjalizujący się w doświadczeniu klienta opartym na Omniexperience, został zbudowany w oparciu o wizję przełomowej innowacji. Program opiera się na nabyciu solidnej strategicznej, analitycznej i multidyscyplinarno-przekrojowej wizji przywództwa, z orientacją skupioną na człowieku-kliencie.

Koncentruje się na transformacji biznesu w kierunku zorientowanego na człowieka i kompleksowym zarządzaniu doświadczeniami klientów poprzez innowacje, łączące zdobywanie wiedzy i narzędzia do automatyzacji marketingu. Uwzględniamy najbardziej aktualne trendy, takie jak: human-Centric design, Growth hacking, Agile Management, Marketing Automation i Smart Data.

Po ukończeniu programu będziesz mógł uzyskać tytuł Master of Lifelong Training in Customer Experience & Innovation wydany przez Uniwersytet ESIC.

Dlaczego warto studiować doświadczenie klienta i innowacje?

Zarządzanie klientami w firmie wymaga profesjonalisty z holistyczną wizją, która uwzględnia wymiary relacyjne, empiryczne, technologiczne i analityczno-finansowe. Praca w oparciu o innowacyjne podejście pozwoli Ci wyróżnić się w branży, która nigdy nie przestaje się wymyślać na nowo.

Popyt

Obecnie kierowanie doświadczeniem klienta poprzez innowacje oznacza bycie ekspertem przekrojowym, którego wymagają firmy.

Wizja strategiczna

Poświęcenie się temu sektorowi oznacza posiadanie strategicznej wizji biznesowej z wyraźną orientacją na człowieka i klienta. Aby to zrobić, trzeba mieć zarówno wizję strategiczną, jak i być ekspertem we wdrażaniu strategii w modelu CEM opartym na innowacjach marketingu omnichannel, z uwzględnieniem narzędzi zarządzania handlowego, technologii, danych i relacji z klientami.

Tendencja

Dzięki temu programowi będziesz mógł wdrożyć innowacje zarówno w strategii, jak i procesach, które umożliwią transformację biznesu. Podobnie zyskasz analityczną wizję podejmowania decyzji, wiedzę o najnowszych trendach UX/CX, możliwość bycia liderem w zakresie skutecznej transformacji biznesu.

Rekrutacja

Program

Rankingi

Wynik programu

Stypendia i Finansowanie

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

Akredytacje

Dlaczego warto uczyć się w ESIC Business & Marketing School ?</p>

O szkole

pytania