Keystone logo
ESIC Business & Marketing School Magister zarządzania marketingiem sportowym [MDMD]
ESIC Business & Marketing School

Magister zarządzania marketingiem sportowym [MDMD]

Madrid, Hiszpania

12 Months

Hiszpański

Niepełny etat

Request application deadline

Oct 2024

EUR 16 000 / per year *

W kampusie

* Ostateczna cena wywoławcza: 10/2023 15 800 €

Wstęp

Master in Sports Marketing Management jest nauczany na kampusie ESIC Business & Marketing School w Madrycie. Nasz kampus został otwarty w 2021 roku i ma 40 sal lekcyjnych, audytorium dla 300 osób, 16 sal do pracy, 5 miejsc spotkań, siłownię, salę uważności, kafeterię i wiele więcej. Nasze sale są pełne studentów studiów magisterskich i podyplomowych specjalizujących się w marketingu, zarządzaniu i technologii. Kampus to idealne miejsce do nawiązywania kontaktów, pracy nad pomysłami i nauki. Ale przede wszystkim jest to idealne miejsce do życia w teraźniejszości i budowania przyszłości.

  • Czas trwania: 12 miesięcy
  • Język: hiszpański

CELE MAGISTERZA ZARZĄDZANIE MARKETINGEM SPORTOWYM [MDMD]

  1. Zidentyfikujesz nowe możliwości rozwoju wartości marki poprzez krytyczną i różnicową analizę środowiska sportowego, konsumenckiego i kibicowskiego, interesariuszy, konkurentów i trendy w branży sportowej.
  2. Będziesz projektować innowacyjne strategie marketingowe dla rozwijającej się branży sportowej w kontekście globalnego i zdigitalizowanego rynku i gospodarki.
  3. Nauczysz się planować, budżetować, wdrażać i kontrolować roczny plan marketingowy, a także mierzyć jego wpływ na cele ekonomiczno-finansowe i społeczne marki/firmy/organizacji sportowej i/lub środowiska sportowego.
  4. Będziesz obrońcą i zarządcą prestiżu i społecznej reputacji marki, zarówno korporacyjnej, jak i osobistej i/lub produktowej przed zestawem decyzji i funkcji firmy na globalnym i zdigitalizowanym rynku.
  5. Będziesz stawiać czoła złożonym sytuacjom i rozwiązywać je w systematyczny, krytyczny i kreatywny sposób w zmieniających się, różnorodnych i globalnych środowiskach.
  6. Będziesz identyfikować możliwości poprzez technologię, cyfryzację, dane i narzędzia cyfrowe do zarządzania marketingiem i komunikacją.
  7. Będziesz podejmować decyzje i działać etycznie, stosując wysokie standardy szacunku dla wartości ludzkich, różnorodności kulturowej i zrównoważonego rozwoju.

Rekrutacja

Program

Rankingi

Wynik programu

Stypendia i Finansowanie

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

Akredytacje

O szkole

pytania