Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Wstęp

132755_02_LOGOS.jpg

Innowacja w edukacji biznesowej

Uczenie się w czasie rzeczywistym

ESEI zapewnia międzynarodową edukację biznesową, która spełnia wymagania globalnych przedsiębiorstw. Od momentu założenia w 1989 roku kierujemy się pasją dostarczania programów biznesowych, które zapewniają odpowiednie umiejętności i profesjonalne szkolenia w celu poprawy perspektyw zawodowych naszych studentów i przygotowania ich do sukcesu w międzynarodowym środowisku pracy.

Międzynarodowe uznanie za doskonałość

Akredytacje w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii

ESEI jest uznaną międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii. Programy licencjackie ESEI to oficjalne kwalifikacje przyznawane przez najlepsze brytyjskie uniwersytety. Programy magisterskie ESEI to prywatne stopnie naukowe nadawane bezpośrednio przez ESEI i Universidad Católica de Murcia (UCAM) - jedną z najbardziej prestiżowych instytucji uniwersyteckich w Europie, cieszącą się doskonałą reputacją w dziedzinie edukacji biznesowej.

Kampus ESEI Barcelona - Najlepsze miasto dla studentów zagranicznych

Top 5 europejskiego centrum startowego

ESEI znajduje się w Barcelonie w Hiszpanii, międzynarodowym centrum biznesowym i innowacyjnym. Wydarzenia takie jak Mobile World Congress, który co roku przyciąga ponad 100 000 osób, czynią miasto jednym z najlepszych miejsc networkingowych w Europie. Nasi potencjalni absolwenci mają możliwość nawiązywania kontaktów z przedsiębiorcami i inwestorami oraz nawiązywania kontaktów na całe życie z kolegami z klasy, wykładowcami i wykładowcami.

Międzynarodowy wykładowca i eksperci w biznesie

Uczenie się od doświadczonych profesjonalistów

Międzynarodowy wydział ESEI prowadzi badania, inspiruje i wytwarza wiedzę odpowiadającą potrzebom naszych studentów. Proponują zbiorowe podejście do złożonych problemów, jednocześnie rozwijając indywidualne talenty akademickie i zawodowe. Wykładowcy ESEI pochodzą z całego świata i zapewniają studentom ESEI prawdziwie globalną perspektywę biznesową.

198137_HOME_en2.jpg

Coaching dla doskonałości

Nasz wydział jest aktywny zawodowo: są dyrektorami generalnymi, właścicielami firm, przedsiębiorcami, menedżerami marketingu lub innymi pracownikami wyższego szczebla firm. ESEI jest odskocznią dla naszych studentów w karierze, której chcą, a nasz wykład może pomóc im się tam dostać!

132760_01_portada.jpg

Praktyczna metodologia biznesowa

Uczenie się oparte na projektach (PBL)

W ESEI naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie naszym studentom jak najlepszych doświadczeń edukacyjnych. Nauka oparta na projektach łączy uczniów ze światem rzeczywistym. Uczniowie mają autonomię, elastyczność i odpowiedzialność za wspólną pracę nad projektami, które mogą być studium przypadku, pisemnym raportem, filmem wideo, odgrywaniem ról, stroną internetową itp. Rola naszych nauczycieli polega zasadniczo na roli facylitatora. . Tworzą podsumowania projektów i nadzorują postępy, jakie zespoły robią tydzień po tygodniu, z regularnymi punktami odprawy - zupełnie jak w miejscu pracy.

Nauka zorientowana na ucznia

Spersonalizowana uwaga w małych grupach klasowych

Studenci ESEI korzystają ze spersonalizowanego mentoringu i doradztwa naszych międzynarodowych specjalistów ds. Zarządzania edukacją. Klasy są małe, aby zachęcić i stworzyć kulturę pielęgnowania i wzmacniania talentów społeczności studenckiej ESEI.

Wibrujące życie studenckie

Różnorodna społeczność 150 studentów z ponad 40 krajów

ESEI oferuje prawdziwie globalne doświadczenie z międzynarodowymi studentami z różnych środowisk. Społeczność studencka ESEI składa się z młodych, nastawionych na karierę osób, które pasjonują się biznesem. Na tle słynnych budynków architektonicznych, wspaniałych piaszczystych plaż, niesamowitego śródziemnomorskiego klimatu, ekscytującego życia nocnego, fantastycznej kuchni i licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych, Barcelona gwarantuje studentom niezapomniane wrażenia w rozsądnym budżecie.

132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg

Możliwości zawodowe

ESEI łączy Talent z biznesem

ESEI oferuje wyjątkową możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Barcelonie. Studenci ESEI są w stanie odbywać staże i zdobywać międzynarodowe doświadczenie zawodowe w krajowych i międzynarodowych firmach zlokalizowanych w Barcelonie.

7 krótkich kursów doskonalących umiejętności w ESEI

ESEI oferuje serię krótkich kursów (3 godziny tygodniowo przez 6 tygodni) dla wszystkich zainteresowanych. Niezależnie od tego, czy uczysz się podstaw, czy jesteś już doświadczonym profesjonalistą, te nowe kursy oferują każdemu sposób na zdobycie nowych umiejętności lub ulepszenie już istniejących bez angażowania się w pełny program.

Nasze krótkie kursy mogą odbywać się na terenie kampusu lub zdalnie. I są obecnie w ofercie!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie krótkie kursy są oferowane w tym semestrze i zarejestruj się już dziś .

 1. Zarządzanie projektami i szczupłe zarządzanie
  Ten krótki kurs przedstawia systematyczne podejście do nauki zarządzania projektami. Jego celem jest wyposażenie studentów w narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania, zgodnie z wytycznymi Project Management Institute (PMI).
 2. Strategie i technologie marketingu cyfrowego
  Gorący temat w świecie pracy XXI wieku, marketing cyfrowy i związane z nim technologie stają się coraz bardziej poszukiwane.
  Ten krótki kurs zbada, jak marki mogą wpływać na zaangażowanie poprzez wykorzystanie platform cyfrowych. Pomoże uczniom w poruszaniu się po szerokiej gamie technologii marketingu cyfrowego i wyjaśni, w jaki sposób można je strategicznie wykorzystać, aby osiągnąć długoterminowe cele firmy.
 3. Biznesplan: tworzenie i rozwój
  Uwaga, początkujący założyciele startupów! Ten krótki kurs jest przydatny dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem własnego przedsięwzięcia i nauczeniem się tworzenia biznesplanu.
 4. Marketing w wyszukiwarkach
  Search Engine Marketing (SEM) skupia się na promocji stron internetowych poprzez zwiększenie ich widoczności na stronach wyników wyszukiwania. Wraz ze wzrostem liczby osób dokonujących zakupów online w zakresie produktów i usług, SEM nigdy nie był tak ważny.
 5. Mobilny marketing
  Marketing mobilny to wielokanałowa technika marketingu online. Skupia się na dotarciu do odbiorców za pośrednictwem smartfonów, tabletów lub powiązanych urządzeń. Do interakcji z klientami wykorzystuje strony internetowe, e-maile, SMS-y, media społecznościowe i aplikacje mobilne.
 6. Marketing sportowy
  Marketing sportowy skupia się na promocji imprez i drużyn sportowych, a także innych produktów i usług z branży sportowej.
 7. Etyka sportowa i odpowiedzialność społeczna
  Ten krótki kurs podzielony na dwie części koncentruje się zarówno na etyce w sporcie, jak i na odpowiedzialności społecznej w branży sportowej.

Lokalizacje

 • Barcelona

  Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

pytania