Keystone logo
ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

Wstęp

Utworzona w 1987 roku w ramach Katolickiego Uniwersytetu w Lyonie (UCLy) Esdes (Szkoła Rozwoju Społecznego i Gospodarczego) jest pomaturalną szkołą zarządzania, członkiem Conférence des Grandes Ecoles. Esdes uczestniczy w procesie międzynarodowej akredytacji z EPAS i AACSB.

Jego powołaniem jest kształcenie menedżerów i przedsiębiorców, którzy są w stanie stworzyć i zarządzać zrównoważonym zarządzaniem na rzecz rozwoju odpowiedzialnej gospodarki. Zbiorowe działanie, obywatelstwo i otwartość to wartości, którymi kieruje się Esdes.

IMG_140

3 programy:

  • Tytuł magistra zarządzania (PGE) w ciągu 5 lat
  • Licencjat z biznesu w ciągu 3 lat, francuski 3 i angielski 1 ścieżka.
  • Tytuł magistra zarządzania w ciągu 2 lat, ścieżka francuska 3 i angielska 4.
  • Szkolenie do dyplomu DSCG

Esdes to Szkoła Biznesu UCLy (Katolicki Uniwersytet w Lyonie). Dlatego też Szkoła korzysta z zasobów i udogodnień międzynarodowego uniwersytetu, dwóch kampusów w Lyonie i Annecy oraz wymiany między pięcioma wydziałami i pięcioma szkołami zawodowymi. Zapewnia to studentom Esdes oryginalne sposoby dostępu do środowisk, które uzupełniają menedżerski aspekt ich edukacji. Rezultat: unikalne profile z interdyscyplinarnymi umiejętnościami, które są poszukiwane przez firmy.

Kluczowe dane

1400 studentów, 50 stałych wydziałów, w tym 35 nauczycieli-naukowców i 160 specjalistów zaangażowanych w program nauczania.

58728_endofintro.png

Rankingi

Esdes dołącza do grona 80 najlepszych na świecie studiów magisterskich z zarządzania w rankingu Financial Times 2023!

Tytuł magistra zarządzania firmy Esdes poprawił swoją pozycję w rankingu 100 najlepszych studiów magisterskich z zarządzania według Financial Times , awansując o 3 miejsca na 78. pozycję po niezwykłym wpisie w zeszłym roku. Umieszczenie firmy Esdes w tym prestiżowym rankingu już drugi rok z rzędu podkreśla jakość studiów magisterskich na kierunku zarządzanie i integrację zawodową jej absolwentów. (+39% wzrost wynagrodzenia w ciągu 3 lat dla absolwentów)

Ucz się więcej !

Lokalizacje

  • Lyon

    ESDES 10 place des archives 69002 Lyon France, , Lyon

pytania