Keystone logo
Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Wstęp

Escuela Hotelera De San Juan powstał z wizji i inicjatywy pani Sylvii Cestero León, aby zapewnić Portoryko prestiżowe centrum szkoleniowe w zakresie programów związanych z usługami hotelarskimi. Na początku był częścią Wyższej Szkoły Zawodowej Sylvii Cestero de Toyos, instytucji zawodowej, wysoko wykwalifikowanym technikiem z ponad dwudziestoletnim stażem. Escuela Hotelera De San Juan rosła i rozwijała się jako autonomiczna instytucja oparta na Calle Mayagüez i salach lekcyjnych przy Avenida Barbosa i Avenida 65 de Infantería do 2003 roku, kiedy to przeniosła się do nowych obiektów przy Calle Guayama, nr 229, w Hato Rey.

Prawie 25 lat po założeniu Escuela Hotelera De San Juan znacząco wpłynęła na przemysł spożywczy i ogólnie na społeczność. Dowodem na to są niezliczone działania promowane obecnością absolwentów w prestiżowych środowiskach zawodowych.

W sierpniu 2009 r. Escuela Hotelera De San Juan zainaugurował swój kampus w Mayagüez w Portoryko przy autostradzie 114, Km 0,4, Sector Western Industrial Park, Barrio Guanajibo w Mayagüez. Ten kampus oferuje nowoczesne udogodnienia dla potencjalnych studentów zainteresowanych poszukiwaniem szkolenia w karierze specjalisty sztuki kulinarnej, międzynarodowej piekarni i cukiernictwa.

Lokalizacje

  • San Juan

    Calle Guayama,229, 00917, San Juan

    Programy

      pytania