Keystone logo
Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Wstęp

Jesteśmy nowoczesną i inkluzywną szkołą biznesu, z przyszłością jako punktem widzenia i mapą drogową do podróżowania, której nasz region wymaga, aby stawić czoła wyzwaniom XXI wieku; Dążymy do ciągłego poszukiwania awangardowych pomysłów, aby wprowadzić je w życie, oraz ze sposobem myślenia, który promuje działanie i obejmuje trwałą zmianę naszej kultury, aby zapewnić ciągłą wymianę pomysłów i wiedzy. Jesteśmy szkołą transformacji zawodowej. Jesteśmy i będziemy przestrzenią doskonalenia pomysłów.

W High Level Business School - ENAN - kształcenie według najwyższych standardów jakości akademickiej i doskonałości to dopiero początek, do tego i do wszystkich naszych procesów poznawczych dodajemy prawdziwe koncepcje innowacji i kreatywności, dodając wartość, która proponuje przełamać bezwład tradycjonalista jednolitych kursów i zgodnie z nim generowanie dla naszych studentów tworzenia i oferowania stopni, studiów i certyfikatów zgodnych z wymaganiami rynku nie tylko lokalnego, ale i globalnego. Nie chcemy szkolić mundurowych profesjonalistów, którzy nie odstają od reszty tam, gdzie liczy się rywalizacja o wiedzę, chcemy, aby ludzie globalni, myślący i działający inaczej osiągali równie innowacyjne rezultaty.

138075_pexels-photo-1438072.jpeg

misja

Jesteśmy strategicznym sojusznikiem organizacji, które proponują globalne i dynamiczne rozwiązania w zakresie szkolenia ludzi, generując odpowiedzialny i pozytywny wpływ na świat.

widok

Być czymś więcej niż szkołą biznesu, która ewoluuje wraz z nowymi modelami studiów i usług, w kierunku nowej ekonomii nowej rewolucji przemysłowej, która wpływa na pozytywne zmiany w globalnym społeczeństwie.

Lokalizacje

  • Guatemala City

    10 Ave 4-83 Zona 15 Colonia Lo de Contreras, , Guatemala City

pytania