Keystone logo
ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

Wstęp

Madryt jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Europie, z wyjątkowym stylem życia, niesamowitą gastronomią i tysiącami miejsc do odwiedzenia, w tym jednymi z najlepszych muzeów na świecie.

Kampus ESCP w Madrycie, położony 10 minut od centrum miasta w ekskluzywnej dzielnicy Puerta de Hierro, przyjmuje 900+ studentów każdego roku i jest w czołówce programów cyfrowych Szkoły, w tym MSc in Marketing & Digital Media, MSc in Digital Project Management & Consulting, Executive Master in International Business (EMIB, 100% online) lub niestandardowe programy edukacyjne Executive blended. Ponadto istnieją programy federalne, takie jak licencjat, MIM, MBA w zarządzaniu międzynarodowym lub MSC w Hospitality lub Real Estate.

Mówienie o Madrid Campus to synonim Vanguardii. Masters z orientacją cyfrową i rozwojem cyfrowym dla wiodących firm, gdzie dbamy o ludzi, aby mogli studiować to, co najbardziej lubią w najlepszym możliwym środowisku.

Madryt już od dawna jest CYFROWY i czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Będziesz za tym tęsknić?

Od Puerta del Sol i Plaza Mayor do Plaza de España, Malasaña, Chueca i stadionu piłkarskiego Bernabeu, nie tylko sama wielkość miasta sprawia, że jest ono poruszające.

To postawa madrileño - zamiłowanie do spotkań towarzyskich, kulturalny luz i ciepło jego mieszkańców. Każdy zakręt odkrywa coś, co Cię zaskoczy i zachwyci.

Środowisko międzynarodowe

Madryt jest domem dla jednych z najlepszych szkół biznesowych na świecie.

Stolica oferuje zróżnicowaną i międzynarodową społeczność, która daje szansę na naukę u boku studentów z całego świata. Jest to również jedno z najbardziej przystępnych cenowo miast dla studentów w Europie.

Centrum innowacji

Stolica Hiszpanii jest jednym z wiodących ośrodków biznesu i innowacji w Europie.

Madryt oferuje studentom duże możliwości nawiązania kontaktów zawodowych i zdobycia odpowiedniego doświadczenia. W ESCP staramy się nadążać za zmieniającymi się wymaganiami i trendami gospodarki, obejmując nowe technologie i innowacje, aby zaspokoić potrzeby zarówno studentów, jak i przyszłych pracodawców.

Funkcje kampusu

Budynków

Na terenie kampusu znajdują się komfortowe sale wielofunkcyjne, biblioteka, pracownie komputerowe, kafeteria oraz parking.

Kampus w Madrycie obejmuje 2000 m

 • 1 kawiarnia
 • 1 biblioteka
 • 1 sala komputerowa
 • 12 klas
 • 2 amfiteatry
 • Taras i ogród

Edukacja dla kadry kierowniczej

Kampus ExEd to przestrzeń stworzona w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, międzynarodowych korporacji, kadry kierowniczej i profesjonalistów.

Nasze sale lekcyjne są wyposażone w najnowsze technologie cyfrowe, które pozwalają nam dostosować nasze techniki uczenia się, jednocześnie poprawiając jakość uczenia się i jakość programów. Usuwamy bariery przestrzeni i czasu, dostosowując każdy program do własnego tempa i potrzeb profesjonalistów.

Budynek Navalmanzano ExEd to idealne środowisko do podążania ścieżką uczenia się przez całe życie, przekwalifikowywania i podnoszenia umiejętności, tak potrzebnych w tym złożonym, ciągle zmieniającym się świecie biznesu.

Stołówka

Niedawno odnowiona kampusowa kampus w Madrycie oferuje studentom nie tylko wspaniałe domowe posiłki, kanapki i słynną hiszpańską „tortilla de patatas”, ale jest to również świetna przestrzeń do relaksu, spotkań z przyjaciółmi lub nauki i pracy zespołowej.

Domowe posiłki każdego dnia

Najlepsze aktywa Madrytu: Paco i Victor! Zaopiekują się tobą i sprawią, że poczujesz się jak w domu (lub lepiej niż w domu) z ich wielkimi uśmiechami, miłymi słowami, a zwłaszcza ich domowymi posiłkami każdego dnia!

Życie studenckie

W kampusie w Madrycie za pośrednictwem klubów i stowarzyszeń oferowane są różnorodne możliwości rozwoju osobistego i rozwoju. Dołącz do nas!

Kampus w Madrycie ma kilka stowarzyszeń studenckich, do których możesz dołączyć, aby poznać nowych przyjaciół, dobrze się bawić i angażować! Chcesz stworzyć nowe Stowarzyszenie lub Klub? Pragniemy nowych inicjatyw, więc daj nam znać o swoim projekcie i twórzmy nowe rzeczy.

Zaangażowanie biznesowe

Szkolenie kadry kierowniczej z Administracji Publicznej oraz czołowych firm hiszpańskich (Indra, Repsol, Iberia, REE, ATOS, Maxam).

Mając na celu wykorzystanie naszego międzynarodowego DNA, sposobu, w jaki pojmujemy zarządzanie, naszej zdolności do szkolenia studentów w zakresie najnowszych trendów, a przede wszystkim dzięki pozycjonowaniu bardzo jasnemu od szkoleń szytych na miarę, rozwijamy się z firmami z najwyższej półki. programy nacinania i oferują rozwiązania szkoleniowe.

Transformacja cyfrowa

Kampus ESCP Madrid prowadzi programy online Szkoły i rozwiązania mieszane (EMIB – hiszpański, angielski lub francuski – program ATOS, Indra Open University itp.)

Dział Executive Education and Blended Solutions w kampusie w Madrycie staje się strategicznym partnerem dla korporacyjnych uniwersytetów i firm, w których specjalizujemy się w identyfikowaniu ich potrzeb za pomocą dwóch podstawowych metodologii. Z jednej strony szkolenie w miejscu pracy jest bezpośrednio stosowaną metodologią do potrzeb profesjonalisty do wykonywania swojej pracy. W tym celu przeprowadzamy wywiady z różnymi szczeblami zarządzania w celu ukierunkowania szkolenia na określony profil z perspektywy 360 stopni.

Po drugie, uczenie się oparte na projektach. Metodologia, z której przeprowadziliśmy wywiady na poziomach adresu firmy, aby profesjonaliści mogli dostarczyć realne rozwiązanie, które ma realny wpływ na ROI tego szkolenia.

Wreszcie, zbiegając się z rewolucją cyfrową, pięć lat temu dodaliśmy trzeci element metodologiczny: adaptacyjne uczenie się. Oznacza to, że na początku każdego cyklu identyfikujemy poziom kompetencji, jakie każdy uczestnik posiada w każdej z umiejętności technicznych lub miękkich, które musisz posiadać w swoim centrum pracy, a w ramach jego funkcji projektujemy niestandardową trasę za pomocą szkolenie w miejscu pracy i uczenie się oparte na projektach.

Uczenie się innowacji

Kampus ESCP Madrid w rekordowym czasie stworzył jeden z najbardziej innowacyjnych modeli digitalizacji pedagogicznej na rynku, aby sprostać aktualnym potrzebom wynikającym z COVID-19.

Adaptacyjny Model Mieszany Uczenie

Prowadzimy intensywny proces readaptacji naszego modelu edukacyjnego poprzez rewolucyjną metodologię: „Adaptive Model Blended Learning” (AMBL).

Metodologia AMBL pozwoli nam w znacznie bardziej efektywny sposób dotrzeć do naszych studentów, gwarantując użytkownikom na najwyższym poziomie doświadczenie niezależnie od sytuacji, w jakiej możemy się spotkać. Zasadniczo Metodologia AMBL pozwala nam w ciągu kilku godzin przejść od czystego środowiska twarzą w twarz do środowiska cyfrowego (online) lub modelu hybrydowego jako mieszanego rozwiązania między obydwoma. Niezależnie od tego, czy uczeń rozpoczyna zajęcia osobiście czy zdalnie, czy też musimy przechodzić z jednego środowiska do drugiego, gwarantujemy utrzymanie jakości zajęć i doświadczenia zarówno międzynarodowego, jak i studenckiego.

  Wymagania wizowe

  Dokumenty wymagane do podróży do Hiszpanii różnią się w zależności od kraju pochodzenia.

  • Jeśli jesteś obywatelem kraju UE, Szwajcarii, Norwegii, Islandii lub Lichtensteinu, będziesz potrzebować ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  • Jeśli pochodzisz z innego kraju, aby wjechać do Hiszpanii, musisz mieć ważną wizę. Proszę zapoznać się z zaktualizowanymi informacjami dotyczącymi hiszpańskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

  Prosimy o kontakt z ambasadą lub konsulatem Hiszpanii w kraju zamieszkania co najmniej trzy miesiące przed wyjazdem, aby uzyskać wszystkie informacje na temat procesu wizowego (terminy, dokumenty potwierdzające, itp.).

  Pozwolenia na pobyt

  Jeśli planujesz pozostać w Hiszpanii dłużej niż sześć miesięcy, musisz złożyć wniosek o Tarjeta de estudiante extranjero (kartę zagranicznego studenta) w ciągu 30 dni po przybyciu do kampusu w Madrycie.

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Lokalizacje

  • Madrid

   ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, 28035, Madrid

  • London

   London, Wielka Brytania

   • Berlin

    Heubnerweg,8-10, 14059, Berlin

    • Turin

     Corso Unione Sovietica,218 bis, 10134, Turin

     pytania