Keystone logo
ESB Business School Magister zarządzania globalnego i kompetencji cyfrowych
ESB Business School

Magister zarządzania globalnego i kompetencji cyfrowych

Reutlingen, Niemcy

15 Months

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Czy chciałbyś studiować w dwóch krajach i zdobyć praktyczny wgląd w globalne zarządzanie w kompaktowym programie magisterskim? Następnie wybierz program magisterski z zarządzania globalnego i kompetencji cyfrowych w ESB Business School . 15-miesięczny program jest prowadzony w całości w języku angielskim, a studenci realizują zajęcia na uczelniach w dwóch krajach: Pierwszą część studiów spędzisz na jednej z naszych międzynarodowych uczelni partnerskich we Francji, Włoszech, Irlandii lub Kanadzie, a drugą część w ESB Business School w Niemczech. Na zakończenie studiów uzyskasz pojedynczy lub podwójny dyplom (w zależności od wybranej uczelni partnerskiej). Program studiów zwraca szczególną uwagę na globalny wymiar biznesu i zarządzania w dobie transformacji cyfrowej. Uświadamia wpływ cyfryzacji na organizacje i daje zestaw umiejętności do zarządzania pojawiającymi się wyzwaniami i możliwościami. Ten program jest idealny, jeśli masz tytuł licencjata w dziedzinie biznesu lub pokrewnej dziedziny i zdobyłeś już pierwsze doświadczenie zawodowe trwające co najmniej 6 miesięcy – może to obejmować staże – i nie więcej niż 5 lat. Jako absolwent studiów magisterskich z zarządzania globalnego i kompetencji cyfrowych ESB będziesz miał dogłębną wiedzę na temat globalnego kontekstu biznesowego, odpowiedniego zestawu narzędzi biznesowych, umiejętności cyfrowych i umiejętności przywódczych, aby skutecznie stawić czoła wyzwaniom stojącym przed globalnymi firmami. Ten profil kwalifikacji pozwoli Ci znaleźć atrakcyjne zatrudnienie w wielu różnych sektorach korporacyjnych.

© Fotoatelier Karl Scheuring

194453_MGM2.jpg

Kariera menedżerska z jednym lub podwójnym dyplomem

Spędź pierwszą część studiów we Francji, Irlandii, Włoszech lub Kanadzie, a drugą połowę w ESB Business School w Reutlingen. W obu lokalizacjach będziesz uczyć się całkowicie w języku angielskim.

Optymalnie przygotowane

Program przygotowuje Cię do globalnej kariery menedżerskiej w dobie transformacji cyfrowej.

Skoncentruj się na międzynarodowości

Ukończysz studia w całości w języku angielskim.

Dwa kraje

Będziesz studiował w Niemczech i na uczelni partnerskiej we Francji, Irlandii, Włoszech lub Kanadzie, zdobywając jeden lub dwa dyplomy.

Dalsze zalety

  • Nauczysz się rozpoznawać wpływ cyfryzacji na organizacje. Będziesz w stanie skutecznie zarządzać wynikającymi z tego zadaniami i możliwościami oraz je wykorzystywać.
  • Zdobędziesz dogłębną wiedzę biznesową, aby opracować skuteczne rozwiązania dla wyzwań firm działających globalnie.
  • Nauczysz się niezbędnych umiejętności komunikacyjnych, analitycznych, rozwiązywania problemów i pracy zespołowej, aby skutecznie działać w środowisku międzykulturowym.
  • Będziesz studiować w silnej sieci International Partnership of Business Schools (IPBS).

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania