Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Wstęp

Innowacyjne podejście Embry-Riddle Aeronautical University do nauczania na odległość sprawia, że wysokiej jakości edukacja jest dostępna dla studentów na całym świecie od ponad 25 lat. Dowiedz się, jak dyplom z Embry-Riddle może wzbogacić Twoją przyszłość już dziś!

Established Online Educator: US News & World Report umieścił Embry-Riddle Aeronautical University na drugim miejscu w rankingu studiów licencjackich online. Od momentu powstania rankingu w 2013 roku Embry-Riddle plasuje się w pierwszej piątce bardziej niż jakakolwiek inna uczelnia, umacniając naszą pozycję jako autorytetu w nauczaniu online.

Elastyczne planowanie: uczniowie uczą się według własnego harmonogramu. Programy studiów online obejmują wiele dat rozpoczęcia przez cały rok, z 12 okresami licencjackimi i 10 magisterskimi. Sesje trwają od 9 do 12 tygodni.

Spersonalizowane doświadczenie: dzięki technologii uczniowie Embry-Riddle łączą się z globalną siecią kolegów z klasy i instruktorów. Doradcy zapewniają spersonalizowaną pomoc, która obejmuje planowanie stopnia naukowego dostosowane do indywidualnych potrzeb i okoliczności. Wsparcie techniczne jest również dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lokalizacje

  • Fairfield

    Fairfield, Stany Zjednoczone

    pytania