Keystone logo
© Kees Stuip
Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Wstęp

Wszyscy członkowie wydziału są zaangażowani zarówno w badania naukowe, jak i w nauczanie. To pozwala szkole się rozwijać. Dzięki pięciu programom studiów licencjackich i 18 programom dla absolwentów, Szkoła Główna Handlowa Erasmus stara się być najlepsza w swoich dyscyplinach (ekonomia, ekonomika biznesu i ekonometria) i dąży do osiągnięcia doskonałości zarówno w zakresie badań naukowych, jak i nauczania. Można to zmierzyć na podstawie wyników w rankingach.

Szkoła Główna Handlowa Erasmus ma strategiczne ukierunkowanie na ekonomię. Tak jak było 100 lat temu, ponieważ szkoła została założona w 1913 roku, ekonomiści są bijącym sercem Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie. Najlepsi absolwenci Erasmusa wnieśli wybitny wkład w naukę, rząd i biznes.

Erasmus School of Economics jest znanym na całym świecie instytutem, który przyczynia się do poszerzenia wiedzy naukowej o przyszłe problemy gospodarcze i stara się odpowiedzieć na aktualne, istotne kwestie dotyczące rządu i firm. Szkoła koncentruje się na tworzeniu, rozpowszechnianiu i stosowaniu wiedzy naukowej, wszystko z ekonomicznego punktu widzenia. Szkoła Główna Handlowa Erasmus opiera się na najnowszych spostrzeżeniach w tej dziedzinie. Współpracuje z międzynarodowymi partnerami naukowymi i posiada lokalne punkty kontaktowe w kwestiach biznesowych związanych z wyjątkową pozycją miasta Rotterdam jako centrum transportu i przemysłu.

Funkcje kampusu

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Rotterdam

   Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

  pytania