Keystone logo
National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

Wstęp

National School of Computer Science for Industry and Enterprise ( ENSIIE ) jest jedną z najstarszych szkół ENSIIE stopień inżyniera informatyki.

ENSIIE nieustannie ewoluuje i oferuje studentom wiele kursów, studia magisterskie na kierunkach dualnych, studia magisterskie pozostają za granicą lub nie w wielu krajach z silną świadomością innowacji i przedsiębiorczości.

Szkolenie zorganizowane wokół tryptyku IT - Matematyka - Nauki o biznesie zachowuje całą swoją oryginalność i odpowiada na wysokie i zróżnicowane prace we wszystkich sektorach biznesu i przemysłu.

Dzięki IMT ENSIIE integruje największą grupę szkół inżynierskich o wpływach krajowych i międzynarodowych, aby zwiększyć swój potencjał i atrakcyjność. Dzięki Paris-Saclay studenci korzystają na przykład z mistrzów, z którymi ENSIIE współpracuje z uniwersytetami Paris XI, Versailles St-Quentin i Evry oraz z grandes écoles Polytechnique, ENSTA, Télécom Paristech, ENS Paris Saclay czy CentraleSupelec.

ENSIIE oferuje najnowocześniejsze i zróżnicowane kursy, takie jak inteligencja biznesowa, inżynieria oprogramowania i bezpieczeństwo, rzeczywistość wirtualna i rozszerzona, gry wideo, matematyka stosowana, finanse, obliczenia o wysokiej wydajności, duże zbiory danych, nie zapominając o sztucznej inteligencji.

ENSIIE oferuje również kurs „Innowacja i tworzenie biznesu” wspólny dla TSP i IMT-BS, który pozwoli Ci na trzecim roku całkowicie poświęcić się rozwijaniu Twojego projektu.

Lokalizacje

  • Courcouronnes

    Rue de la Résistance,1, 91000, Courcouronnes

    pytania