Keystone logo
© Carrianna Field
ENEB

ENEB

ENEB

Wstęp

ENEB jest w 100% internetową szkołą biznesową specjalizującą się w wysokowydajnych studiach magisterskich i podyplomowych opartych na metodologiach nauczania na odległość. ENEB prowadzi kilka międzynarodowych programów referencyjnych w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, szkoląc menedżerów wyższego szczebla w całej społeczności hiszpańskojęzycznej.

Dlaczego ENEB ?

Doskonałość akademicka

ENEB to szkoła biznesu specjalizująca się w wysokowydajnych szkoleniach magisterskich i podyplomowych opartych na metodologiach nauczania na odległość. ENEB prowadzi kilka międzynarodowych programów referencyjnych w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, szkoląc menedżerów wyższego szczebla w całej społeczności hiszpańskojęzycznej.

ENEB ma swoją siedzibę w Barcelonie, trzecim co do wielkości mieście biznesowym w Europie, po Londynie i Paryżu, oraz drugim najlepiej promowanym europejskim mieście jako centrum biznesowe według raportu EUROPEAN CITIES MONITOR przeprowadzonego przez firmę konsultingową Cushman and Wakefield.

Dzięki wirtualnemu kampusowi i naszej metodzie 7/24 będziesz stale towarzyszyć i doradzać zespół tutorów, tak aby Twoja nauka była kompletna, a tym samym móc rozwiać wszelkie wątpliwości lub pytania, które mogą pojawić się w trakcie studiów. Zapewniamy elastyczny grafik, aby móc łączyć studia z aktywnością osobistą i zawodową, system studiów całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz zapoznać się z metodologią badania tutaj.

Wszystkie kursy magisterskie, podyplomowe i kursy szkolnictwa wyższego prowadzone przez ENEB są akredytowane przez Uniwersytet Isabel I, który został zaprojektowany w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego, przyznając punkty ECTS (European Credit Transfer System) we wszystkich programach szkoleniowych szkoły, gwarantując jednorodność i jakość badań.

Zaangażowana w jakość i doskonałość Barcelona European Business School została nagrodzona wraz z EAE i IMF Business School pieczęcią jakości Cum Laude 2018 jako najlepsza szkoła biznesu ceniona przez swoich studentów. Ponadto uzyskał certyfikat doskonałości EFQM z najwyższą punktacją i jest ośrodkiem stowarzyszonym z Uniwersytetem Isabel I. ENEB jest zarejestrowany przez Ministerstwo Przemysłu i współpracuje z Barcelona Centre Universitari.

Gazeta El País opublikowała niedawno listę najlepszych szkół biznesu zlokalizowanych w Hiszpanii, oceniając ich jakość. ENEB zajmuje pierwsze miejsce, przyznając jej ocenę 4,7 na 5, potwierdzając tym samym jej prestiż i jakość jako wiodącej szkoły biznesu w branży. Ponadto jest również klasyfikowana w gazecie finansowej Financial Magazine jako druga najlepsza szkoła biznesu na odległość w Hiszpanii, a także w rankingu najlepszych międzynarodowych szkół biznesu w Club MBA i trzecia najlepsza internetowa MBA w Hiszpanii według portalu MBA.

Charakter międzynarodowy

ENEB to globalna i międzynarodowa szkoła biznesu, której celem jest szkolenie menedżerów firm i ekspertów w dziedzinie biznesu, oferująca możliwość nauki zarówno w języku hiszpańskim, jak i portugalskim. Dzięki szerokiej gamie programów studiów magisterskich i podyplomowych Barcelona European Business School zapewnia narzędzia do zarządzania i umiejętności niezbędne do skutecznego kierowania dowolnym działem zarządzania w firmach. Według Financial Times „posiadanie tytułu EMBA lub MBA ma bezpośredni wpływ na rozwój kariery i wynagrodzenie”. Aby ułatwić procedury, wszyscy uczniowie spoza UE mogą poprosić o usługę apostille na wszystkich dokumentach administracyjnych wydanych przez szkołę.

Potrójny stopień

W ENEB angażujemy się nie tylko w teoretyczne szkolenie z wiedzy biznesowej, ale także obejmujemy kurs specjalizacji z coachingu i NLP (programowanie neurolingwistyczne) we wszystkich naszych studiach magisterskich, abyś mógł i był w stanie zastosować tę wiedzę w kierunku i zarządzanie zespołami w celu osiągnięcia sukcesu zawodowego w każdej firmie.

Wszystkim naszym programom szkoleniowym towarzyszy Business English Program, opcjonalny i bezpłatny kurs języka angielskiego na poziomie negocjacyjnym, który pozwoli Ci funkcjonować w międzynarodowym środowisku pracy. Dzięki umowie pomiędzy ENEB a Trinity College London, wszyscy studenci, którzy pomyślnie ukończyli Business English Programme, będą mogli kontynuować naukę w szkole i zdecydować się na oficjalny certyfikat ISE II.

Na zakończenie naszych studiów magisterskich otrzymasz potrójny dyplom wydany przez ENEB zatwierdzony i certyfikowany przez Uniwersytet Isabel I:

  • Tytuł mistrza zakończony
  • Dyplom specjalizacji z coachingu i NLP
  • Certyfikat programu Business English

Aby ułatwić procedury administracyjne, wszyscy studenci spoza UE mogą poprosić o usługę apostille na wszystkich dokumentach administracyjnych wydanych przez szkołę po ukończeniu programów szkoleniowych, uiszczając odpowiednie opłaty.

Jednolita procedura legalizacyjna – zwana apostille – polega na umieszczeniu apostille lub adnotacji na samym dokumencie administracyjnym, która poświadczy autentyczność dokumentów wydanych w innym kraju przez Barcelona European Business School. Kraje-sygnatariusze XII Konwencji Haskiej Konferencji Prawa Prywatnego Międzynarodowego z dnia 5 października 1961 r. uznają zatem autentyczność dokumentów wydanych w innych krajach i opatrzonych apostille. Możesz sprawdzić proces apostille tutaj.

Tablet prezentowy

W ENEB wszyscy nasi studenci dysponują najbardziej zaawansowanymi zasobami technologicznymi, aby prowadzić naukę w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zapisując się na którykolwiek z naszych programów magisterskich, otrzymasz darmowy tablet, aby móc studiować bez ograniczeń iz całkowitą swobodą.

Zaangażowani w środowisko, wszystkie nasze badania są prowadzone w 100% w formacie cyfrowym. Nasz model nauki pozwoli Ci w pełni pobrać całą zawartość naszych programów szkoleniowych i przeglądać je na tablecie lub innym urządzeniu podczas wygodnej nauki z dowolnego miejsca na świecie.

Wymiana zatrudnienia

ENEB Jest uznawany przez najbardziej prestiżowe firmy z różnych sektorów. Ich szkolenie, dostosowane do aktualnych realiów świata pracy, pozwala studentowi doskonale funkcjonować w każdej firmie i rozwijać obiecującą karierę zawodową. Aby było to możliwe, szkoła ma umowy z ważnymi firmami biznesowymi oraz bankiem pracy, w którym co tydzień można otrzymywać oferty pracy.

Lokalizacje

  • Barcelona

    C/ Llull 321-329, 08019, Barcelona

pytania