Keystone logo
Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

Wstęp

Charakterystyczną Curriculum na jutrzejszy Liderów Biznesu

Kolegium Eastern Michigan University Biznesu (COB) oferuje innowacyjne, nowatorskie program nauczania, który wyposaża dzisiejszych studentów do globalnym środowisku biznesowym jutrzejszym. COB posiada liczne programy, które współdziałają ze środowiskiem biznesu, dając studentom praktyczne doświadczenie w pracy na temat aktualnych zagadnień biznesowych. Wiele programów COB posiada międzynarodowy komponent, odzwierciedleniem naszej globalnej gospodarki i wielu z naszych członków wydziału są często uznawane za ich doskonałości nauczania na poziomie działów, szkół wyższych.

Zapraszamy do odkrywania ciekawych możliwości, które czekają na Ciebie w College of Business, uznany za jednego z najlepszych w kraju dziesiąty rok z rzędu przez Princeton Review.

Misja

W celu wspierania rozwoju gospodarczego południowo-wschodniej Michigan, poprzez przygotowanie absolwentów do skutecznego wykonywania w globalnej społeczności biznesowej. Rozwijamy wybitnych specjalistów biznesowych poprzez rygorystyczny, stosowane doświadczenia edukacyjnego.

Wizja

Dążymy, aby być uznana za lidera w Southeast Michigan przyłożonego edukacji biznesowej, rozwój wybitnych profesjonalistów z globalną wizją.

Akredytacja

College of Business UGW nadal być akredytowane przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). To premier agencji akredytacji profesjonalnej edukacji biznesowej na poziomie uniwersyteckim na całym świecie. Nasze studia licencjackie początkowo został akredytowany w 1974 roku, a nasze programy podyplomowe w 1982 roku.

NAGRODY

Princeton Review "Outstanding" Business School

Przez dziesięć kolejnych lat, Princeton Review nazwał Kolegium UGW Biznesu "niezwykle" szkoła biznesu. Firma oferuje usługi edukacyjne Wschodniej w 2013 roku edycji swojej książce "The Best 296 szkół biznesu." Princeton Review sporządza wykaz na podstawie swoich badań z 19.000 uczniów uczęszczających do 296 szkół biznesowych w książce, jak również na danych szkół zgłaszane. Studenci zostali zapytani o ich szkole naukowców, studentów i campus life, a także o sobie i swoich planów zawodowych.

Jeśli mieszkasz w kraju, nie-anglojęzycznym, Eastern Michigan University - College of Business wymaga zdania testu z języka angielskiego. Zapewnij sobie udział w najbliższym egzaminie TOEFL przeprowadzanym w twojej okolicy. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona i walk-in nie są akceptowane. Więc zarejestruj się już dziś.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Ypsilanti

    300 West Michigan Avenue 306 Gary Owen Building , 48197, Ypsilanti

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania