Keystone logo
Empire College

Empire College

Empire College

Wstęp

Witamy w Empire College w Santa Rosa w Kalifornii

Założona w 1961 roku, aby zaspokoić potrzeby siły roboczej w regionie, Empire College ma ponad 11 000 absolwentów. Znajduje się w Santa Rosa w Kalifornii, zaledwie godzinę na północ od obszaru zatoki San Francisco, w samym sercu regionu uprawy winorośli w hrabstwie Sonoma . Uznany za inspirowanie obywatelskiego zaangażowania i osiąganie znaczących, mierzalnych wyników w społeczności, Empire College otrzymał wyróżnienie w konkursie prezydenta Obamy za zasługi dla społeczności w szkolnictwie wyższym z wyróżnieniem w latach 2012-2015. Ponadto Rada Dyrektorów Empire została uznana przez Radę Nadzorczą Hrabstwa Sonoma w 2015 roku jako jeden z pięciu laureatów nagrody Jeffersona.

Misją Empire College jest zapewnienie uczniom pozytywnego, wspierającego środowiska edukacyjnego, które sprzyja poczuciu własnej wartości i daje im możliwość odniesienia sukcesu w wybranej przez nich karierze.

Nasze ukierunkowane, praktyczne programy nauczania i środowisko akademickie koncentrują się na szansach na zatrudnienie studentów, spełniając w ten sposób naszą dodatkową misję dostarczania pracodawcom wykwalifikowanych absolwentów, których umiejętności zawodowe i etyka pracy spełniają wymagania branżowe.

Wykształcenie w Empire College oznacza nauczenie się tego, czego potrzeba, aby odnieść sukces w prawdziwym świecie i dowiedzieć się, czego potrzeba, aby odnieść sukces w karierze.

Lokalizacje

  • Santa Rosa

    Cleveland Avenue,3035, 95403, Santa Rosa

    Programy

      pytania