Keystone logo
Emmanuel College

Emmanuel College

Emmanuel College

Wstęp

Emmanuel College - katolicka, koedukacyjna, rezydencyjna, wyzwolona szkoła sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych w Bostonie - kształci krytycznych myślicieli, decydentów etycznych i przywódców społeczności od 1919 roku.

Założona w 1919 r. Przez Siostry Notre Dame de Namur jako pierwsza katolicka szkoła dla kobiet w Nowej Anglii, dziś Emmanuel jest koedukacyjną uczelnią mieszkaniową z kampusem o powierzchni 17 akrów w samym sercu bostońskich społeczności edukacyjnych, naukowych, kulturalnych i medycznych. Emmanuel przyjmuje ponad 2000 studentów, w tym 1800 tradycyjnych studentów z 35 stanów i terytoriów oraz 42 krajów.

W Emmanuel College innowacje i doskonałość w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych przeplatają się z możliwościami uczenia się przez doświadczenie, w tym ze współpracą studentów i wykładowców w zakresie badań i stypendiów; 100% udział w stażach; programy studiów za granicą; uczenie się usług; oraz dziesiątki zajęć pozalekcyjnych, które promują zaangażowanie i przywództwo. College oferuje ponad 70 kierunków, nieletnich i koncentracje w zakresie sztuki, nauk humanistycznych, nauk ścisłych, biznesu, edukacji i pielęgniarstwa, a także programy dla absolwentów w zakresie edukacji, pielęgniarstwa i zarządzania w pięciu szkołach akademickich.

We wszystkich aspektach doświadczenia edukacyjnego, Emmanuel stara się zapewnić studentom niezrównane podstawy do zatrudnienia na całe życie na rynku charakteryzującym się ciągłymi zmianami. Teraz, w drugim wieku, College potwierdza swoje zaangażowanie w swoją misję edukacyjną i rzeczywiste doświadczenia edukacyjne w całym Bostonie i poza nim. W rezultacie absolwenci Kolegium co roku przechodzą na studia magisterskie i doktoranckie na prestiżowych uczelniach oraz na stanowiska w szerokim zakresie zawodów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Boston

    Fenway,400, 02115, Boston

    pytania