Keystone logo
Emerson College MA in Media Design
Emerson College

MA in Media Design

Boston, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1402 / per credit *

Nauka na odległość

* additional fees may apply. Scholarships are available

Wstęp

Dział projektowania mediów online (MA) firmy Emerson łączy sztukę, technologię i badania społecznościowe, aby zająć się kwestiami sprawiedliwości społecznej, począwszy od zmian klimatycznych i zdrowia publicznego po prawa wyborcze, niesprawiedliwość rasową i brak bezpieczeństwa żywnościowego – lub wszystko, co z pasją zmieniasz w swoim życiu. społeczność lokalna lub globalna.

Program Media Design, mieszczący się w naszym renomowanym laboratorium projektowym Engagement Lab, naszym laboratorium projektowym opartym na badaniach, jest przeznaczony dla artystów, którzy chcą napędzać zmiany obywatelskie za pomocą różnych form mediów i technologii, takich jak gry wideo, aplikacje, filmy, strony internetowe i nie tylko.

Program Media Design firmy Emerson przygotowuje Cię do kariery w ulepszaniu świata poprzez sztukę, media, technologię i zaangażowanie obywatelskie.

Nasi studenci współpracują z organizacjami lokalnymi i globalnymi, takimi jak Czerwony Krzyż, UNDP, miasto Boston, miasto Portland w stanie Maine i iCivics, aby tworzyć rozwiązania rozwiązujące problemy społeczności. Ten program zorientowany na projektowanie nauczy Cię, jak skutecznie komunikować się z różnymi populacjami poprzez budowanie procesów, prototypów i platform.

Przykłady poprzednich projektów studenckich obejmują aplikację, która pomogła zmarginalizowanej młodzieży budować pewność siebie co do swojej przyszłości poprzez identyfikację osób w ich systemach wsparcia, prowadzeniu dziennika i nie tylko.

Kolejny projekt skupiał się na zmniejszaniu się zasięgu gazet. Uczniowie stworzyli zlokalizowaną platformę cyfrową, która umożliwiła czytelnikom przesyłanie własnych wiadomości, aby zapewnić społecznościom pozbawionym lokalnych zasobów medialnych możliwość pozostania w kontakcie.

Najważniejsze punkty programu obejmują:

 • Kontakt z szeroką gamą możliwości zatrudnienia w różnych branżach, takich jak organizacje non-profit, korporacje, organizacje rządowe, wiadomości i media i nie tylko
 • Dostęp do renomowanego laboratorium Engagement Lab firmy Emerson
 • Możliwość nauczania i studiowania w Salzburg Media Academy
 • Dostępne opcje programu 1 lub 2-letniego
 • Program magisterski w 100% online
 • Zajęcia nocne i wieczorowe dostępne według Twojego harmonogramu
 • Brak wymagań GRE do zastosowania

Program Paths

Możesz ukończyć swój program jako roczny program immersyjny lub dwuletnią sekwencję programu.

Roczny program immersyjny

Roczny program immersyjny to program trwający trzy semestry, trwający od jesieni do lata. Program oferuje studentom hybrydowy harmonogram zajęć z dostępnymi opcjami online i stacjonarnymi, a większość zajęć odbywa się wieczorem. Plany zajęć do wyboru są elastyczne i oferowane są w semestrze letnim.

Faculty

Szkoła Komunikacji firmy Emerson skupia naukowców i specjalistów z całego świata, którzy uczą i wspierają naszych uczniów. Od wielokrotnie nagradzanych dziennikarzy po oddolnych organizatorów kampanii, nasi wykładowcy są dobrze zorientowani w dziedzinie komunikacji.

Laboratorium Zaangażowania

Laboratorium Zaangażowania w Emerson College to laboratorium badań stosowanych i projektowania, które bada i tworzy media i technologie w celu zmniejszenia dysproporcji w aktywności obywatelskiej. Współpracujemy z partnerami, aby wspólnie opracowywać rozwiązania najpilniejszych problemów w demokracji i zarządzaniu, w tym luk w uczestnictwie, dyskryminacji ze względu na płeć lub rasę, braku podstawowej umiejętności korzystania z mediów, wykluczenia młodzieży i luk w praktykach w zakresie zdrowia publicznego.

Od grania w gry, przez tworzenie mediów, po prowadzenie kampanii – stwarzamy ludziom możliwości twórczego uczestnictwa w życiu obywatelskim. Niezależnie od tego, czy są one wykorzystywane w klasach, czy na placach miejskich, opracowane przez nas narzędzia i procesy sprawiają, że zaangażowanie obywatelskie ma znaczenie dla obywateli i społeczności.

Projekt studencki w centrum uwagi

Port (kraj) możliwości – Justin Warren

Port(land) of Opportunity to gra dla imigrantów i uchodźców mieszkających w Portland w stanie Maine, umożliwiająca poznanie usług dostępnych dla nich w Portland. Biuro ds. Możliwości Gospodarczych chciało odejść od bardziej konwencjonalnego podejścia do uzyskiwania informacji zwrotnych od społeczności (takich jak wywiady i grupy fokusowe, jak to stosowano w przeszłości) i zamiast tego stworzyło grę edukacyjną w nadziei, że proces ten stanie się bardziej wciągający i znaczący uczestnikom.

Absolwenci

Nasi absolwenci pracowali dla różnych branż i organizacji, takich jak:

 • Fundacja Obamy
 • Globalny projekt badawczy dotyczący rodziny
 • Harvard Kennedy School
 • Krajowa Organizacja ds. Niepełnosprawności
 • Władze miejskie

Rekrutacja

Program

Stypendia i Finansowanie

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

Opłata za program

O szkole

pytania