Keystone logo
Emerson College

Emerson College

Emerson College

Wstęp

O Emerson

73138_Visit-1.jpg

Emerson College jest międzynarodowo uznawany za najważniejszą instytucję szkolnictwa wyższego poświęconą komunikacji i sztuce.

Dzięki różnorodnym programom oferowanym w elastycznych formatach, kreatywne środowisko nauczania Emerson pozwala zamienić swoją pasję w profesjonalne dążenie.

Zainspirowani zaangażowaniem w kreatywne życie Bostonu i Los Angeles, nasi uczniowie są niezależnymi umysłami z różnych środowisk, którzy rozwijają swój osobisty głos i wiedzę w zawodach, które głęboko kształtują społeczeństwo i kulturę w XXI wieku.

Misja i wizja

Emerson College oferuje programy edukacyjne, które przygotowują absolwentów mężczyzn i kobiet do zajmowania odpowiedzialnych stanowisk i przywództwa w komunikacji i sztuce oraz do kontynuowania stypendiów i pracy, która wprowadza innowacje do tych dyscyplin.

Emerson, założony w 1880 r. Jako mała, regionalna szkoła oratorska, przekształcił się w różnorodną, ​​koedukacyjną i wielopłaszczyznową instytucję przyznającą stopnie o orientacji liberalnej, a nie konserwatorskiej. Ale nasza misja i koncentracja pozostają w dużej mierze takie same jak w 1880 roku: odkrywać i przesuwać granice komunikacji, sztuki i kultury, a tym samym przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa.

Znani absolwenci

Wielu z naszych 37 000 absolwentów pozostaje aktywnymi uczestnikami życia Emersona. Chociaż Emersonians koncentruje się w Massachusetts, Kalifornii i Nowym Jorku, można je znaleźć praktycznie w każdym ważnym przedsiębiorstwie medialnym, rozrywkowym lub artystycznym w całym kraju.

73140_VirtualTour1.gif

Kampusy

Główny kampus Emerson College znajduje się w sercu Bostonu, w stanie Massachusetts, przy wjeździe do dzielnicy teatralnej, w pobliżu centrów kulturalnych, mediów i transportu publicznego. College ma również udogodnienia w Los Angeles. Przeglądaj i dowiedz się więcej o każdej z tych lokalizacji, klikając poniższe linki lub weź wirtualną wycieczkę po naszym kampusie w Bostonie.

PRZEJDŹ WIRTUALNA WYCIECZKA

  • Boston Campus Epicentrum Emersona znajduje się na skrzyżowaniu ulic Boylston i Tremont na południowo-wschodnim krańcu Bostonu. Złota kopuła w Massachusetts State House można zobaczyć z wielu punktów obserwacyjnych na terenie kampusu i przystanków metra w naszych drzwiach wejściowych. POZNAJ BOSTON

  • Emerson Los Angeles (ELA) Położony w sercu Hollywood, ELA to wielokrotnie nagradzany obiekt, który mieści do 217 uczniów i zawiera klasy, biura, audytorium, salę projekcyjną, laboratoria audio i wideo, studia wydajności i prób i wiele innych. POZNAJ ELA

Studia magisterskie

Rachunek będzie odzwierciedlał wszystkie koszty naliczone na koncie studenta. Obejmują one czesne, wyżywienie i opłaty zapisane na poniższej tabeli kosztów, a także różne opłaty, takie jak opłaty za transport i opłaty finansowe, jeśli dotyczy.

Opłata- Tablica Plan posiłków podmiejskich TBD TBD TBD Opłaty Ubezpieczenie zdrowotne
Opłata za usługi studenckie (w pełnym wymiarze godzin)
Opłata za usługi studenckie (w niepełnym wymiarze godzin)
Student Międzynarodowy (tylko nowi studenci)
Późna rejestracja
Kurs akademicki 2 694 USD
312 USD
116 USD
155 USD
50 USD
urozmaicony **
312 USD
116 USD
155 USD **
50 USD
urozmaicony -
624 USD
232 USD

-
urozmaicony


* Zostanie ustalony w późniejszym terminie.
** Ocena dotyczy wyłącznie nowych studentów rozpoczynających naukę w semestrze wiosennym./>

Dla mnie informacje dotyczące wydatków studenckich, proszę kliknąć tutaj .

Lokalizacje

  • Boston

    120 Boylston Street, , Boston

pytania