Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Wstęp

Poszerzanie tradycji doskonałości

Wszystko zaczęło się w 1925 r. Od utworzenia Embry-Riddle Company na lotnisku Lunken w Cincinnati w stanie Ohio. Następnej wiosny firma otworzyła szkołę lotniczą Embry-Riddle. To, co początkowo było prostym planem szkolenia pilotów linii lotniczych, przekształciło się w zaufany uniwersytet w 1970 roku. Dziś w Embry-Riddle Worldwide Campus funkcjonuje uznany na całym świecie system nauczania, który wykorzystuje instrukcje online i twarzą w twarz oraz sieć placówek edukacyjnych zaprojektowanych, aby: wspierać rozwój studentów w USA, na całym świecie, a teraz w Singapurze.

Embry-Riddle Aeronautical University oferuje programy studiów w ramach partnerstwa w Singapurze. We współpracy z Singapore Aviation Academy (SAA) Embry-Riddle oferuje w niepełnym wymiarze godzin programy dla absolwentów z dostawami mieszanymi specjalnie dla pracujących profesjonalistów. Nasze najnowsze partnerstwo z ERC Institute umożliwia Embry-Riddle oferowanie studiów licencjackich w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin studentom, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata zarówno podczas pracy, jak i przed wejściem na rynek pracy. Partnerstwo z ERC Institute umożliwia również Embry-Riddle sprowadzenie zagranicznych studentów z okolicznego regionu do Singapuru w celu uzyskania dyplomu.

Wspierane przez prestiżowy Uniwersytet Lotniczy Embry-Riddle, najstarszy i największy na świecie uniwersytet specjalizujący się w lotnictwie i lotnictwie, nasze partnerstwa w Singapurze zapewniają studentom taką samą jakość edukacji, jaką można uzyskać w jednym z naszych kampusów za granicą.

Misja Embry-Riddle Asia:„Aby rozszerzyć możliwości Embry-Riddle Aeronautical University w zakresie zapewniania wyższego wykształcenia i badań w lotnictwie i lotnictwie w kluczowych krajach regionu Azji i Pacyfiku”

Administracja

Kiedy Embry-Riddle Aeronautical University postanowił zaistnieć w Azji, Singapur był logicznym wyborem. Dzięki bliskim więziom amerykańskim i środowisku proedukacyjnemu Singapur był atrakcyjnym miejscem dla naszego pierwszego kampusu w Azji. Singapur jest domem dla różnorodnej społeczności ciężko pracujących, utalentowanych osób, co jest dokładnie tym, czego uniwersytet potrzebuje, aby utrzymać swoje zaangażowanie w doskonałość edukacyjną. Biura administracyjne wspierają misję uniwersytetu, zapewniając kompleksowe usługi interesariuszom uniwersytetu i szerszej społeczności.

Embry-Riddle Aeronautical University, Asia Ltd.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia Ltd. jest spółką całkowicie zależną od Embry-Riddle Aeronautical University, Incorporated (ERAU, Inc.). Firmą zarządza w imieniu ERAU Inc. Rada Dyrektorów, której przewodniczy Kanclerz Światowego Kampusu ERAU, oraz wyznaczeni członkowie zarówno ERAU Inc., jak i Światowego Kampusu, z Szefem Azji, który jest członkiem z urzędu .

Misją Rady Dyrektorów jest zapewnienie zgodności działalności ERAU Asia z prawem Stanów Zjednoczonych i Singapuru, utrzymanie standardów akredytacyjnych Południowego Stowarzyszenia Szkół Wyższych i Szkół (SACS), odpowiednich władz lokalnych oraz utrzymanie działalności zgodnie ze Statutem zgodnie z Singapore Companies Act, CAP 50.

Edukacja poza klasą

Wydział Uniwersytetu Aeronautycznego Embry-Riddle to coś więcej niż nauczyciele. Dzielą pasję do lotnictwa i lotnictwa, która wykracza daleko poza klasę. Wielu z nich zajmuje w ciągu dnia stanowiska branżowe i dzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem. Wspierają partnerstwa z innymi specjalistami i globalnymi firmami, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży i zapewnić, że program nauczania zaspokoi potrzeby pracodawców.

Wielu wykładowców prowadzących kursy Embry-Riddle w Singapurze przylatuje ze Stanów Zjednoczonych, aby uczyć. Niektórzy z naszych wykładowców w Stanach Zjednoczonych mieszkają również w Singapurze na dwuletniej rotacji przez Singapur.

Członkowie wydziału mieszkający w rejonie Singapuru nadal mają podobne pochodzenie jak nasz wykładowca w Stanach Zjednoczonych, ponieważ mieli takie samo wykształcenie na wysokim poziomie i posiadają te same kwalifikacje, spędzając odpowiednią ilość czasu na nauce, pracy i życiu w Stanach Zjednoczonych.

Związki partnerskie

Embry-Riddle Asia cieszy się z obecności w Singapurze, który szybko stał się globalnym centrum lotnictwa. Współpracując z regionalnymi uniwersytetami i kluczowymi graczami w zapewnianiu edukacji lotniczej, Embry-Riddle chętnie przyczynia się do budowania talentów i zasobów ludzkich potrzebnych do podniesienia poziomu lotnictwa i lotnictwa w Singapurze na nowy poziom. Dzięki tym partnerstwom jesteśmy w stanie zapewnić światowej sławy edukację bez konieczności odbywania zajęć za granicą. Niezależnie od tego, czy uczestniczysz w naszych kursach mieszanych dostaw, czy w programach dyplomowych w klasie, otrzymasz ten sam dyplom Embry-Riddle, przyznawany w dowolnej innej naszej lokalizacji na całym świecie lub w Stanach Zjednoczonych.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia","author_url":"","source":"Embry-Riddle Aeronautical University Asia"}" alt="133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg" />

133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg


Akredytacja

Embry-Riddle Aeronautical University - w tym Daytona Beach Campus, Prescott Campus i Worldwide Campus - jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do przyznawania stopni naukowych na poziomie stowarzyszonym, maturalnym, magisterskim i doktoranckim. Skontaktuj się z Komisją ds. Szkół wyższych w 1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097 lub zadzwoń pod numer +1 404-679-4500, aby uzyskać pytania dotyczące akredytacji Uniwersytetu Lotniczego Embry-Riddle. Embry-Riddle Aeronautical University - Asia jest częścią kampusu Embry-Riddle Worldwide.

Embry-Riddle Aeronautical University ma zgodę Południowego Stowarzyszenia Szkół Wyższych i Szkół oraz odpowiednich władz lokalnych na prowadzenie programów studiów w Singapurze. Studenci w Azji kończą studia z takimi samymi kwalifikacjami jak ci z naszych kampusów w Stanach Zjednoczonych.

Dlaczego warto studiować w Singapurze?

Oprócz tego, że jest globalnym centrum lotniczym, Singapur jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych miast na świecie, z fascynującym połączeniem kultur i stylu życia, które zapewnia niezrównaną jakość życia. Dla studentów Embry-Riddle samo miasto stanowi większą część ich doświadczenia edukacyjnego.

Idealna lokalizacja Singapuru sprawia, że jest to także doskonała baza wypadowa do podróżowania po regionie, a Chiny, Wietnam, Kambodża, Tajlandia lub Indie (by wymienić tylko kilka) w odległości kilku godzin lotu.

Lokalizacje

  • Singapore

    Bukit Timah Road,75 #02-01/02 Boon Siew Building, 229833, Singapore

pytania