Keystone logo
Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Wstęp

Witamy na TEI wschodniej Macedonii i Tracji (ΤΕΙ ΑΜΘ)

Całkowity efekt Wschodnia Macedonia i Tracja (ΤΕΙ ΑΜΘ) powstała w 1976 roku pod nazwą TEI Kavala. Obecna forma jest wynikiem reform instytucjonalnych i zmian. Pierwszy otwarto Centrum Edukacji Technicznej (Kate), rok po Centrum Kształcenia Technicznego (Katee) oraz w 1983 roku jako Technological Educational Institute (TEI). Z 2001 Technological Educational Institute (TEI), a od 2007 roku jako Instytucji Szkolnictwa Wyższego (HEI).

Początkowo (1976-1983), Kate / Katee miał sześć wydziałów, znane dziś jako starożytnych Wydziałów TEI. W 1985 roku założył pierwszy załącznik z TEI w Drama, gdzie osiadł Departament Leśnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego Zarządzania, ale który został uruchomiony w 1986 roku. W tym samym roku założył i Business Administration, który przyłączył się do Szkoły Ekonomii i Zarządzania (GFS).

Podczas 1999-2007 4 więcej działy zostały dodane do TEI AMTH, znany jako Rozszerzenie działów. Z działaniem drugiego Zakładu Dramatu, które Architektury Krajobrazu (2003), został ustanowiony i 3. Wydział TEI AMTH nazwie Szkoła Technologii Rolniczych (STEG).

W 2009 roku został założony Dział trzeci Dramat, Departament Enology, która nie należy do STEG, ale działa jako niezależny dział, aż instytucjonalizacji Szkoła Technologii Rolniczych i Technologii Żywności i Żywienia, gdzie nauka należy.

Obecny budynek TEI Wschodnia Macedonia i Tracja jest nerka budynek z niezrównanym widokiem pola na Zatoce Kawala. Jego budowa rozpoczęła się w 1983 roku i ostatecznie poddała się w 1995 roku. Kompleks (Campus) zajmuje powierzchnię 132.000 m2 z pokrywą 36.000 m2, z czego 11.000 m2 są sale lekcyjne, warsztaty 11.000 m2 (TOL i naprawy), 11.000 m2 trzy akademiki pojemność 450 łóżek, a 3000 m2 znajdują się budynek Biblioteka.

ΤΕΙ ΑΜΘ pracować sześć odrębnych studiach podyplomowych (PSP). Z wyjątkiem najnowszych departamentów TEI Wschodniej Macedonii i Tracji, enologii i Architektury Krajobrazu, dla których bezpośrednie wydawanie dekretów prezydenckich (PD) wszystkie pozostałe wydziały mają ustawowe uprawnienia zawodowe.

ΤΕΙ ΑΜΘ znajduje się w pierwszej dziesiątce wśród 16 TEI i 28 spośród 82 wyższych uczelni w kraju. W światowym rankingu jest w pierwszej połowie (pozycja 5264) 12.000 najlepszych uniwersytetów na świecie. Pomiar (metodologia) jest zgodna ze wskaźnikami Cybermetrics Lab, w szczególności tych związanych z produkcją i publikacji naukowej wiedzy naukowej.

Proces edukacji w ΤΕΙ ΑΜΘ przeprowadzone przez członków wydziału nauczania (trwały), które są hierarchicznie podzielonych na 4 klasy: a) b) profesor nadzwyczajny Profesorze, c) adiunkt i D), wykładowca. Członkowie PO są wspierani w swojej pracy przez pracowników naukowych i laboratoryjnych Associates (tymczasowe), od techników laboratoryjnych i administratorów.

Test ΤΕΙ ΑΜΘ daje szczególnie dużą wagę do badań i innowacji. Jego celem jest ustanowienie ścisłych procedur doskonałości badawczej na wszystkich poziomach funkcjonowania akademickiego. W tym celu TEI AMTH publikuje dwa czasopisma w języku angielskim.

Ważnym narzędziem instytucjonalnej, która łączy pracowników naukowych badań ΤΕΙ ΑΜΘ i innowacji jest Macedonia Wschodnia i Tracja Technological Research Center (TRC-AMG). Centrum zostało założone w 2004 roku i jest prywatny podmiot (podmioty prywatne) i działa w siedmiu sektorach: a) promieniowanie b) paliwa, c) Marmur, d) Nowy planowania produktu, e) Marketing f) komputer i G) Środowisko.

Lokalizacje

  • Greece Online

    St. Lucas, Kavala

pytania