Keystone logo
Elon University

Elon University

Elon University

Wstęp

Elon to selektywna, średniej wielkości prywatna uczelnia znana jako krajowy model uczenia się zaangażowanego i opartego na doświadczeniu. Studenci ściśle współpracują z wykładowcami, którzy są oddani doskonałemu nauczaniu i stypendium. Program nauczania opiera się na tradycyjnych sztukach wyzwolonych i naukach ścisłych oraz jest uzupełniany przez akredytowane w całym kraju programy zawodowe i magisterskie.

Przed Elonem

Okręg Alamance był po raz pierwszy zamieszkany przez plemiona rdzennych Amerykanów mówiących po Siouanie, przy czym Occaneechi były najbardziej dominujące w 1650 r. Europejscy odkrywcy byli w tym regionie pod koniec XVII wieku, a pierwsze tytuły ziemi zdobyli Anglicy. Stan Karolina Północna przekazał własność na tym obszarze geodetowi Hugh Mulhollanowi w 1818 r. W 1889 r. Kilku właścicieli młynów i rolników z hrabstwa Alamance przekazało lub sprzedało działki pod nową instytucję edukacyjną o nazwie Elon, która zajęła miejsce pobliskiego Grahama. Szkoła Wyższa.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Elon

    Campus Drive,50, 27244, Elon

    pytania