Keystone logo
© eLearning Academy for Communication GmbH
eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

Wstęp

Nasza wizja

Nowoczesne, dostępne, nadzorowane osobiście programy studiów eLearningowych dla wszystkich ludzi - to jest to, do czego dążymy z Akademią Komunikacji eLearningowej od jej powstania w 2016 roku.

Wyznaczamy nowe standardy nie tylko w zakresie treści z zakresu komunikacji marketingowej, mediów i biznesu, ale także w zakresie wdrożeń na rynku edukacji cyfrowej.

Oferujemy praktyczne kursy akademickie na wysokim poziomie z akredytowanym tytułem magistra. Nacisk kładziony jest na zrozumiałe i oparte na multimediach treści, które można studiować niezależnie od czasu i miejsca: dla indywidualnego tempa nauki z osobistymi opiniami, stale ewoluującymi tematami i treściami studiów oraz refleksją akademicką.

Nasza misja

Twój sukces jest dla nas osobistą troską. Dlatego eLearning Academy for Communication umożliwia indywidualną naukę na bieżąco – kiedy i gdzie chcesz – z kompetentną firmą akademicką i jej partnerami. W ten sposób przyczyniamy się do edukacji, szkoleń, wzmocnienia pozycji zawodowej i samorealizacji Ciebie.

Jak to się wszystko zaczeło

W 2016 roku Akademia eLearning „wpadła w ręce swoich założycieli”. Prof. (FH) dr Silvia Ettl-Huber i prof. (FH) dr Michael Roither to w rzeczywistości dwaj zapracowani profesorowie na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Burgenland. Obaj pracowali wcześniej na Uniwersytecie Dunaju w Krems w Austrii i obaj nadal byli sceptyczni, jeśli chodzi o nauczanie na odległość.

Obydwa miały miejsce w wyniku badania blended learning, które dotyczyło programów opartych na wysyłaniu do studentów materiałów do nauki, i obaj dokonali interesującej obserwacji. Średnio studenci, którzy pracowali z większym odsetkiem nauczania na odległość, otrzymywali na egzaminach końcowych nieco lepsze oceny niż studenci w programach bezpośrednich. To skłoniło ich do myślenia. Nagle wydawało się logiczne, że stale rosnąca, aktualizowana i oparta na multimediach treść nauczania zapewni stałą jakość nauczania. Przede wszystkim studia na odległość oferują szeroki zakres przedmiotów.

Tam, gdzie pojawia się myśl, szybko znajduje się sposób. Austriacki Instytut Zarządzania przy FH Burgenland pozwolił założycielom na dokończenie realizacji swojego pomysłu, dzięki czemu zbudowali kierunek studiów oparty całkowicie na uczeniu się na odległość. Wzbogaceni o tajne składniki, założyciele wnoszą z wieloletnim doświadczeniem w edukacji i szkoleniach w niepełnym wymiarze godzin.

Metoda eLearning Academy

178471_image.png

Wreszcie bezstresowe studia połączone z indywidualnym wsparciem!

Lęk przed klasycznymi sytuacjami egzaminacyjnymi, niechęć do pracy w grupie, w której koordynacja zadań zużywa więcej energii niż samo wykonanie zadań, pamięć o niemożliwych harmonogramach z powodu obowiązkowej nauki twarzą w twarz i brak praktycznego znaczenia – to tylko niektóre z rzeczy, z którymi uczniowie nie chcą się zmierzyć.

Nauka w eLearning Academy to: przyjemny sposób dostarczania osobistych informacji zwrotnych, niezależnie od czasu i miejsca, oszczędzający zasoby program studiów bez czasu podróży i kosztów podróży, kursy z menedżerami modułów, którzy są blisko związani ze światem pracy, solidne podstawy wiedza z przewagą stałej jakości, połączona z aktualnymi przypadkami i przekształceniem wiedzy w kompetencje.

Czasami nazywamy to metodą eLearning Academy i stale ją udoskonalamy, aby służyła naszym ulubionym dyscyplinom: komunikacji, marketingu, sprzedaży i zarządzaniu.

Programy magisterskie

eLearning Academy for Communication oferuje tytuł magistra komunikacji marketingowej w trzech specjalizacjach i dwóch językach z zakresu komunikacji, marketingu, sprzedaży i zarządzania jako program nauczania na odległość w niepełnym wymiarze godzin.

Kursy skierowane są do tych, którzy chcą

  • zwiększyć swoje szanse na rozwój kariery w marketingu poprzez uzyskanie tytułu magistra,
  • u praktyków, którzy chcą naukowo uzasadnić swoją ekspertyzę,
  • oraz u osób zmieniających karierę w komunikacji marketingowej.

Program nauczania na odległość jest w 100% online. Organizujesz swoje studia do stopnia magistra całkowicie niezależnie od czasu i miejsca przy wsparciu naszego kompetentnego zespołu doradczego, kierowanego przez Anrię Brandstätter. Brak etapów obecności, wymagań dotyczących obecności lub ustalonych terminów egzaminów – uczysz się, kiedy i gdzie chcesz. Multimedialne materiały do nauki, ciągłe samokontrole w formie przeglądów wiedzy i osobiste informacje zwrotne na temat pracy w odpowiednich modułach pomogą Ci osiągnąć uznawany na całym świecie tytuł „Master of Arts”.

Tryby egzaminacyjne

Ukończysz 14 z 15 modułów w tym niestacjonarnym programie magisterskim z dokumentami modułowymi. Są to artykuły o objętości około 15 stron ze specjalnymi zadaniami, które łączą teorię z praktyką. Moduł „Prawo” wypełnisz testem online. W ramach każdego modułu stale sprawdzasz swoją wiedzę za pomocą zintegrowanych autotestów. Przed oddaniem pracy dyplomowej musisz ukończyć te autotesty z wynikiem pozytywnym.

Studia kończysz pisząc, prezentując i broniąc pracy magisterskiej. Możesz to zrobić na miejscu lub online.

Akredytacja eLearning Academy

Qualitätszertifikate der eLearning Academy for Communciation

Lokalizacje

  • Eisenstadt

    Thomas-Alva-Edison-Straße,2, 7000, Eisenstadt

    pytania