Keystone logo
Eindhoven University of Technology Magister systemów informatycznych przedsiębiorstw
Eindhoven University of Technology

Magister systemów informatycznych przedsiębiorstw

Eindhoven, Niderlandy

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2314 / per year

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Systemy informatyczne stanowią podstawę do projektowania, poprawy i utrzymania procesów biznesowych. Mają urósł do największych i najbardziej skomplikowanych produktów technicznych i tworzą bardzo integralną częścią procesów operacyjnych w firmach.

System informacji danej organizacji jest istotnym elementem, a jeśli system nie działa tak jak powinno, to przynosi wszystkie inne procesy w martwym punkcie. Niezależnie od międzynarodowych koncernów, banków, firm ubezpieczeniowych, ministerstw, szpitali, firm turystycznych i sklepów internetowych, żaden z nich nie może działać bez perfekcyjnie funkcjonującego systemu informacyjnego.

Integracja systemów informatycznych w procesach biznesowych wymaga ekspertów, którzy posiadają wiedzę na temat zarówno informatyki i zarządzania. Program nasz Mistrz w Business Information Systems szkoli tych ekspertów.

Zawartość programu studiów magisterskich w dziedzinie biznesu Systemów Informacyjnych

Studia Master in Business Information Systems (BIS) łączy zagadnienia informatyki z przedmiotów związanych z zarządzania i inżynierii przemysłowej i zarządzania nauk. Program obejmuje różne aspekty: - wykorzystanie modeli w projektowaniu systemów informatycznych - wdrożenie modeli w systemach informatycznych - zarządzanie, opisu i analizy systemów informatycznych firma Wiele z przedmiotów obowiązkowych znajdują się w dziedzinie informatyki i informacji systemy. W obowiązkowych kursów w dziedzinie inżynierii i zarządzania w przemyśle nauk jednak nacisk leży w zakresie logistyki i zarządzania operacyjnego.

Specjalizacje

Można specjalizują się w Business Process Management, Healthcare, ICT Services lub Logistics. Ten program Master tworzy więc wartościową dodatkowych szkoleń zarówno dla informatyków i menedżerów technicznych.

Wykształcenie Magister Nauki Edukacji i Komunikacji

Możliwe jest łączenie Program Master w BIS z Wykształcenie Magister Edukacji Nauki i komunikacja (SEC). Ze stopniem SEC pod pasem, jesteś kwalifikacje do nauczania informatyki w górnej edukacji przedszkolnej uniwersyteckiej.

informacja o programie

  • możliwości studiów: studia stacjonarne
  • Stopień: Master of Science
  • Język: angielski
  • Czasy wpisu: wrześniu lub lutym
  • Czas trwania: 2 lata (120 ECTS)
  • Praca magisterska: 30 ECTS

NVAO akredytację

Ten program jest prawnie uznawane i akredytowane przez Organizację Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO).

Program

Rekrutacja

O szkole

pytania

Podobne kursy