Keystone logo
© EIGSI
EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

Wstęp

EIGSI La Rochelle to ogólna szkoła inżynierska podyplomowa.

Szkoła oferuje szkolenia naukowe, humanistyczne, niosąc wiedzę techniczną i zdecydowanie kierując się CSR w wymiarze społecznym, środowiskowym i ekonomicznym.

Założona w 1901 roku w Paryżu, EIGSI jest jedną z najstarszych szkół inżynierskich we Francji.

Sukces uczniów w sercu naszych misji

Sukces uczniów jest głównym celem naszej ambicji. W EIGSI uczący się inżynierii znajdują się w centrum aktywnej pedagogiki iw pełni uczestniczą w tworzeniu swojego profesjonalnego projektu z pomocą zespołów dydaktycznych podczas całego spersonalizowanego kursu.

Absolwenci EIGSI odnoszą sukcesy we wszystkich dziedzinach zawodowych dzięki wszechstronnemu profilowi, który pozwala im posiadać osobiste umiejętności poszukiwane przez firmy, takie jak zwinność, słuchanie, przywództwo, krytyczne myślenie i komunikacja, inteligencja relacyjna.

EIGSI La Rochelle: Zwycięski wybór

EIGSI La Rochelle, która opiera się na pięciu podstawowych wartościach, przywiązuje dużą wagę do bliskości ze swoimi studentami inżynierii i ich codziennego wsparcia w nauce.

Rzeczywiście, EIGSI stworzyło innowacyjne systemy, aby wspierać swoich studentów przez cały okres studiów. Sercem tego systemu są relacje międzyludzkie, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem i otwartość na innych. Pod koniec kursu studenci są zatem w stanie dokonywać świadomych wyborów zawodowych w sposób etyczny.

Wybór EIGSI oznacza dokonanie korzystnego wyboru. Ta zaleta wynika z wyjątkowego środowiska nauki, jakości nauczania i projektu edukacyjnego EIGSI. Ta przewaga wynika również ze szkolenia, które wspiera studenta w konstruowaniu jego profesjonalnego projektu oraz z rynku pracy, który poszukuje inżynierów ogólnych przeszkolonych w EIGSI.

Szkoła zdecydowanie zwróciła się w stronę międzynarodowości

EIGSI jest wiodącą międzynarodową szkołą. Pod tym względem szkoła jest regularnie zaliczana do najlepszych szkół inżynierskich we Francji. EIGSI oferuje w szczególności 45 kursów dualnych na całym świecie i uczy ośmiu języków (japońskiego, chińskiego, portugalskiego, włoskiego, arabskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i angielskiego) w swojej szkole.

Otwartość i doświadczenie międzykulturowości to cechy wysoko cenione na międzynarodowym rynku pracy.

Dni Otwarte

Odkryj EIGSI 28 stycznia i 4 marca 2023 r

Lokalizacje

  • La Rochelle

    26 rue de Vaux de Foletier, 17041, La Rochelle

Programy

pytania