Keystone logo
© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Wstęp

Egas Moniz jest dobrze znany ze swojej doskonałości i innowacyjności w szkolnictwie wyższym. Posiadając certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008, koncentrujemy się na szkoleniu pracowników służby zdrowia, będąc ośrodkiem odpowiedzialności społecznej, mocno zakorzenionej w lokalnej społeczności poprzez świadczenie opieki zdrowotnej.

Wyniki naukowe Egas Moniz w ostatnich latach, pod względem wielkości, wpływu i jakości produkcji naukowej, liczby wniosków patentowych i cytowań otrzymanych przez produkcję badawczą, liczby stron w Internecie oraz liczby linków zwrotnych i wzmianek w sieciach społecznościowych, doprowadziły nas do 1. miejsce wśród prywatnych instytucji w Portugalii, w rankingu SCIMAGO.

Międzynarodowi studenci Egas Moniz rosną i są to nie tylko Europejczycy, ale także Azjaci, Latynosi, Bliski Wschód i Afrykańczycy. Oprócz przyjmowania międzynarodowych studentów, Egas Moniz zainwestował w umiędzynarodowienie grona pedagogicznego, zatrudniając międzynarodowych profesorów zarówno na studia licencjackie, jak i podyplomowe. Nasze działania wspiera ponad 400 wysoko wykwalifikowanych profesorów.

Nasza wizja internacjonalizacji opiera się na woli bycia istotną siłą w międzynarodowym szkolnictwie wyższym. Nasza najwyższej jakości rezydencja uniwersytecka, położona na terenie kampusu, z doskonałymi udogodnieniami, zapewnia, że nasza instytucja może zaoferować wszystkie warunki niezbędne do rozwoju studenta z zagranicy.

W zakresie opieki zdrowotnej wyróżniamy naszą klinikę dentystyczną i klinikę weterynaryjną, zarówno na terenie kampusu, jak i naszą klinikę uniwersytecką Almada, klinikę uniwersytecką Setúbal i dom opieki Sesimbra. Wszystkie te obiekty są wykorzystywane do znacznego usprawnienia nauki ucznia i uzupełnienia kilku stacjonarnych laboratoriów nauczania, badań, symulacji i umiejętności klinicznych, a także wszystkich obiektów pozaszkolnych, do których nasi uczniowie uczęszczają, aby ćwiczyć w środowisku pracy.

Nasze plany studiów obejmują nowoczesne metody pedagogiczne, w których studenci biorą aktywny udział we własnym uczeniu się. Nasza propozycja pedagogiczna jest poparta wszystkimi dostępnymi nowoczesnymi narzędziami e-learningowymi, zarówno do nauki, jak i ewaluacji.

Nasza propozycja pedagogiczna, choć wymagająca, obejmuje zrównoważoną pracę i życie osobiste, szanując czas wolny i ceniąc wzbogacenie programu nauczania w różnych obszarach, umożliwiając w ten sposób przyszłym profesjonalistom poszerzenie umiejętności i wrażliwości, uzyskanych w zrelaksowanym i zdrowym środowisku.

Z góry dziękujemy za zaufanie i zapraszamy.

Funkcje kampusu

Zlokalizowane na kampusie o powierzchni około 5 hektarów w Monte de Caparica (rada Almada), te dwie instytucje oferują szeroką i zróżnicowaną gamę stopni licencjackich, magisterskich, zintegrowanych magisterskich, podyplomowych i specjalizacji w dziedzinie zdrowia i kryminalistyki. Mamy około 2500 uczniów i 200 nauczycieli. Inwestycję w jakość i kwalifikacje naszej kadry dydaktycznej, a także w zaplecze i udogodnienia widać w poziomie umiejętności absolwentów EGAS MONIZ.

EGAS MONIZ stale troszczy się o udostępnianie wszelkich środków niezbędnych do osiągnięcia dobrych wyników przez nauczycieli i uczniów i bierzemy to na siebie jako bezpośrednią odpowiedzialność. W ten sposób możemy zwiększyć sukces szkolny i szanse na zatrudnienie absolwentów. Na tym poziomie możemy wymienić m.in. Bibliotekę i liczne usługi, które oferuje użytkownikom, a także Urząd Wprowadzania w Aktywnym Życiu – GIVA.

Komfort i dobre samopoczucie studentów zapewniają doskonałe usługi pomocnicze na terenie kampusu, takie jak stołówki serwujące posiłki, boisko, siłownia, strefy biesiadne i rekreacyjne, kserokopiarka, księgarnia, obiekty dla stowarzyszeń studenckich, a także jako wsparcie medyczne i psychologiczne. EGAS MONIZ posiada również rezydencję uniwersytecką z 211 pokojami na terenie kampusu dla studentów, którzy nie mieszkają w pobliżu.

Poprzez swoją misję i wizję, EGAS MONIZ opiera się na dwóch głównych filarach, oprócz elementu nauczania-uczenia się swoich uczniów:

 • Poszerzanie wiedzy poprzez badania, rozwój i innowacje w Interdyscyplinarnym Centrum Badawczym Egas Moniz (CiiEM).
 • Być połączonym ze społecznością poprzez stosowanie jej wiedzy i badań uniwersyteckich, poprzez świadczenie usług opieki zdrowotnej i innych, w ścisłej artykulacji z jej stopniami.

  Rekrutacja

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   pytania