Keystone logo
EGADE Business School

EGADE Business School

EGADE Business School

Wstęp

Rzuć wyzwanie teraźniejszości, kształtuj przyszłość.

EGADE Business School przy Tecnológico de Monterrey zbudowała rozpoznawalną na całym świecie reputację wiodącej instytucji edukacji biznesowej w Ameryce Łacińskiej, której celem jest wzmacnianie pozycji liderów wszechprzedsiębiorczości, którzy tworzą wspólną wartość i przekształcają społeczeństwo.

EGADE Business School to podyplomowa szkoła biznesu Tecnológico de Monterrey, wybitnego uniwersytetu znanego z prowadzenia profesjonalistów z odpowiednim kierownictwem w Meksyku i Ameryce Łacińskiej. Sama szkoła biznesu oferuje szerokie portfolio kształcenia podyplomowego w wielu lokalizacjach. Z lokalizacjami w Mexico City (Santa Fe), Monterrey i Guadalajara , a także programem MBA w Queretaro i dalszymi nieograniczonymi możliwościami, takimi jak w pełni cyfrowe programy dla absolwentów i internetowe kursy edukacji dla kadry kierowniczej, pozycjonowane jako lider w rozwoju globalnego talent wykonawczy.

Oparte na innowacjach model akademicki i kultura uczenia się szkoły, cieszące się uznaniem na całym świecie programy, wybitni światowej klasy wykładowcy, wybitna społeczność absolwentów na całym świecie oraz rygorystyczne skupienie się na zastosowaniu wiedzy w celu wywierania wpływu, przyczyniły się do jej pozycji najwyżej ocenianej uczelni w Ameryce Łacińskiej Business School przez kilka międzynarodowych organizacji rankingowych, w tym QS, Eduniversal, Financial Times i The Economist. Programy studiów podyplomowych EGADE obejmują MBA dla profesjonalistów, EGADE Full-Time MBA, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online, a także studia magisterskie z finansów, magisterskie z finansów online, magisterskie z analityki biznesowej, magisterskie z Zarządzanie przedsiębiorstwem, magister marketingu strategicznego i programy doktoranckie w dziedzinie nauk finansowych i zarządzania przedsiębiorstwem.

EGADE Business School oferuje innowacyjne portfolio otwartych programów uczenia się przez całe życie i dostosowane programy dla kierownictwa wyższego szczebla biznesu i organizacji. EGADE Business School jest członkiem elitarnej grupy zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie, która posiada uznaną „ potrójną koronęglobalnej akredytacji uznającej doskonałość edukacji biznesowej : American Association of Colleges and Schools (AACSB), Association of MBAs (AMBA) oraz europejski system poprawy jakości (EQUIS). Szkoła jest członkiem Global Network for Advanced Management , wiodącej sieci 30 wiodących szkół biznesu z różnych regionów, krajów, kultur i gospodarek na różnych etapach rozwoju, zaangażowanych w przyczynianie się, poprzez edukację biznesową, do rozwiązań dla głównych wyzwania, które są zazwyczaj złożone i globalne.

To, co widzimy u naszych liderów

W EGADE Business School wierzymy, że przyszłość biznesu zależy od wizjonerskich liderów, którzy odważą się rzucić wyzwanie i przekształcić swoje branże za pomocą potężnych pomysłów. Tak więc dzięki tej filozofii projektujemy i realizujemy nasze znane na całym świecie studia podyplomowe.

Jesteśmy społecznością utalentowanych innowatorów składającą się z utalentowanych wykładowców, utalentowanych studentów, odnoszących sukcesy absolwentów, wybitnych liderów biznesu i międzynarodowych partnerów akademickich, którzy są oddani potężnej idei: rzuć wyzwanie teraźniejszości, ukształtuj przyszłość.

Potrójna korona globalnej akredytacji

EGADE Business School otrzymała potrójną koronę międzynarodowej akredytacji w imieniu trzech najbardziej wpływowych organizacji w globalnej edukacji biznesowej: AACSB, AMBA i EQUIS. Tylko 1% szkół biznesu na całym świecie, takich jak EGADE, otrzymało potrójną koronę międzynarodowej akredytacji AACSB, EQUIS i AMBA.

Wyjątkowy globalny zasięg

EGADE Business Schools jest właścicielem ponad 50 międzynarodowych partnerstw akademickich z wiodącymi uniwersytetami i szkołami biznesu w zakresie programów dualnych i wspólnych , reprezentujących różne możliwości uzyskania międzynarodowych certyfikatów, a także możliwość studiowania na różnych kontynentach. Partnerstwa te są również niezbędne dla naszych programów rozwoju wydziałów i pomagają w promowaniu międzynarodowych projektów akademickich i badań.

Co wyróżnia EGADE?

Aktywny sposób myślenia przedsiębiorczego

Jedną z podstawowych wartości EGADE jest zachęcanie innowacyjnych liderów w kulturze przedsiębiorczości, która stała się wyraźną cechą jego wybitnych studentów i absolwentów.

Nasza globalna wizja i doświadczenie

Kluczowym wyróżnikiem w EGADE jest jego renomowany globalny cel i zasięg. Dzięki współpracy z najbardziej prestiżowymi uniwersytetami i szkołami biznesu na całym świecie EGADE zapewnia swoim liderom, studentom i kadrze kierowniczej wyjątkowe podejście i doświadczenie w zakresie przyszłości globalnych przedsiębiorstw.

Wybitny wydział międzynarodowy

Główną cechą doświadczenia akademickiego EGADE jest obecność światowej sławy członków wydziału, którzy są obecnymi i byłymi dyrektorami, konsultantami, autorami i badaczami. Ten wydział wnosi swoją szeroką wiedzę specjalistyczną do klasy, która przekształca nasze nauczanie, badania i sposób myślenia w znaczącą i wpływową edukację.

Innowacyjny model akademicki

Wiedza wybitnych nauczycieli oraz starszych liderów biznesu w naszych programach akademickich zapewnia idealną równowagę między wiedzą teoretyczną i praktyczną. Przygotowujemy naszych uczniów do udanej kariery, łącząc to, czego się uczą w klasie, z prawdziwymi doświadczeniami biznesowymi, w których teoria jest natychmiast wprowadzana w życie.

Zrównoważony i elastyczny format

Nasze programy wykonawcze i studia magisterskie w niepełnym wymiarze godzin, które zostały zaprojektowane dla studentów pracujących w pełnym wymiarze godzin, zapewniają właściwą równowagę między nauką, pracą i osobistymi zobowiązaniami. Naszym celem jest, aby nasi uczniowie osiągnęli sukces osobisty i zawodowy.

Godne uwagi kierownictwo akademickie

Jeśli chodzi o wiodącą edukację biznesową, EGADE jest szkołą biznesu nr 1 w Ameryce Łacińskiej z wielu powodów. Znaczenie i innowacyjność naszych programów akademickich poparte są nie tylko przez renomowane światowe rankingi, ale przez wiodące na świecie stowarzyszenia akredytujące.

Dowiedz się więcej o programach EGADEtutaj i połącz się ze szkołą na LinkedIn , Twitter , YouTube i Facebook.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • Mexico City

  Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX, 01389, Mexico City

  • Monterrey

   Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L., 66269, Monterrey

   • Guadalajara

    Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal., 45138, Guadalajara

    • Santiago de Querétaro

     Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro., 76130, Santiago de Querétaro

     pytania