Keystone logo
Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Wstęp

Doskonałość w edukacji na wyciągnięcie ręki

Dopasuj naukę do swojego życia i ukończ studia szybciej dzięki naszym elastycznym i dostępnym przyspieszonym oraz w 100% internetowym kursom podyplomowym.

Edukacja, która wzbogaca społeczeństwo

Edith Cowan University jest młodym i postępowym uniwersytetem o silnej reputacji doskonałości w nauczaniu. Oceniliśmy najwyżej pięć gwiazdek za jakość nauczania przez 12 lat z rzędu.

Nasza reputacja jakości nauczania i doświadczenia studentów została zbudowana na produktywnych relacjach, jakie utrzymujemy z naszymi studentami oraz z przemysłem, rządem, społecznościami i naszymi absolwentami; dzielenie się wiedzą z korzyścią dla wszystkich.

Od naszych początków w 1902 r. Jako Claremont Teachers 'College, jesteśmy na czele edukacji nauczycieli od ponad 100 lat. Zostaliśmy założeni jako uniwersytet w 1991 roku, a studenci studiowali na terenie kampusu, online, a teraz w naszym nowym przyspieszonym modelu studiów - ECU Accelerated Online. Dziś mamy ponad 30 000 studentów na studiach licencjackich i podyplomowych, a prawie 5500 naszych studentów studiuje online w pewnym stopniu.

Studenci i absolwenci ECU należą do najlepszych na świecie, a wielu z nich pełni kluczowe role w naszym społeczeństwie. Ich wybitne osiągnięcia zostały docenione w Australii i na arenie międzynarodowej poprzez nagrody, granty, stypendia i nagrody.

Nasze dziedzictwo i wartości

Nazwa ECU pochodzi od Edith Dircksey Cowan, pierwszej kobiety, która została wybrana do parlamentu australijskiego. Jej życie było poświęcone przekonaniu, że edukacja jest kluczem do wzrostu, zmian i poprawy w społeczeństwie. To napędza nasz cel przekształcania życia i wzbogacania społeczeństwa poprzez edukację i badania.

Wszystko, co robimy w ECU, opiera się na naszych wartościach:

 • Uczciwość - bycie etycznym, uczciwym i uczciwym
 • Szacunek - uwzględnianie opinii i wartości innych osób
 • Racjonalne dochodzenie - motywowane dowodami i uzasadnieniem
 • Doskonałość osobista - demonstrowanie najwyższych standardów osobistych i zawodowych

Dlaczego warto studiować na ECU?

100% online

Nasze kursy są prowadzone w 100% przez Internet bez zobowiązań na terenie kampusu i są zaprojektowane tak, aby były dostępne i łatwe w użyciu, dzięki czemu możesz zrównoważyć naukę z życiem zawodowym.

Przyśpieszony

Ukończ studia i rozwijaj swoją karierę wcześniej niż tradycyjne opcje studiów niestacjonarnych.Jakość nauczania

Pięć gwiazdek w rankingu Good Universities Guide za jakość nauczania przez 13 lat z rzędu - jedyny publiczny uniwersytet w Australii, który uzyskał tak niezmiennie wysokie poparcie dla jakości nauczania.

Doświadczenie studenta

Uznany za najwyżej oceniany uniwersytet publiczny w Australii przez pięć lat z rzędu (wskaźniki jakości uczenia się i nauczania, 2020).

Wsparcie dla studentów

Otrzymuj wsparcie akademickie i informacje zwrotne od swoich wykładowców, a także dedykowanego Doradcy ds. Sukcesu Studentów, aby wesprzeć cię w przypadku wszystkich pytań pozaakademickich.

Zostań specjalistą

Skorzystaj z okazji, aby specjalizować się w swojej dziedzinie i stać się ekspertem w swojej dziedzinie.


ECU Online

Studia online

Każdy uczy się inaczej

Znalezienie najlepszej metody nauki może zająć trochę czasu. Być może nauczysz się bardziej efektywnie, jeśli podzielisz swoje badanie na mniejsze kawałki niż długie sesje. Możesz również zaplanować badanie w czasie, który jest najlepszy dla twojego mózgu, czy to wcześnie rano, czy wieczorem.

Przygotuj i zaplanuj

Planowanie jest koniecznością, szczególnie podczas pracowitych tygodni. Fizyczny planista może pomóc Ci zobaczyć wszystko na pierwszy rzut oka. Przypisywanie niezbędnych zasobów i zamawianie podręczników, zasobów internetowych i notebooków jest przydatne z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że jesteś przygotowany jak najlepiej przed rozpoczęciem. Jeśli masz podręczniki, zamów je wcześniej i znajdź czas, aby zalogować się do środowiska nauki przed rozpoczęciem okresu nauki, aby dowiedzieć się, jak wszystko działa.

Powiedz swoim znajomym i rodzinie

Poinformuj znajomych i rodzinę o swoim zaangażowaniu w naukę. Kiedy powiesz innym o swoich celach, mogą pomóc ci w motywowaniu, a także pomogą ci powiedzieć „nie” okazjonalnemu zaangażowaniu społecznemu, jeśli to konieczne, aby zakończyć ocenę.

Znajdź czas, kiedy go potrzebujesz

Badania sugerują, że regularne przerwy w nauce mogą być kluczem do kreatywności i nauki. Przestój podczas równoważenia wielu zobowiązań jest ważny, ponieważ może pomóc Ci pozostać skupionym podczas nauki. Niezależnie od tego, czy chodzi o spacer, pogawędkę z przyjacielem, czy ćwiczenie, poświęć trochę czasu, kiedy możesz zresetować i naładować.

Skontaktuj się z doradcą ds. Sukcesów uczniów

Z pytaniami lub wątpliwościami możesz skontaktować się z dedykowanym doradcą ds. Sukcesu uczniów przez telefon lub e-mail. Regularny kontakt z doradcą ds. Sukcesu może pomóc Ci utrzymać motywację. Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć pytanie, na które nie będzie mógł odpowiedzieć, znajdą najlepszą osobę, która Ci pomoże. Pamiętaj, że studiowanie online nie oznacza studiowania samemu.

Lokalizacje

 • Perth

  Perth, Australia

  • Mount Lawley

   Bradford Street,2, 6050, Mount Lawley

   • East Bunbury

    Robertson Drive,585, 6230, East Bunbury

    pytania