Keystone logo
Edith Cowan University Master of Teaching (Early Childhood)
Edith Cowan University

Master of Teaching (Early Childhood)

4 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jul 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Provides a nationally accredited initial teaching qualification for students who have already obtained a Bachelor degree or an equivalent qualification in areas other than Education.

The Master of Teaching (Early Childhood) is dedicated to producing quality graduates ready to take up employment across the early childhood education sector, including teaching children from birth to 8 years of age.

Dealing specifically with children from birth to 8 years of age, this course focuses on the care and education of children in this age group in partnership with families and communities.

Kurs opiera się na zasadzie, że studenci przychodzą do programu z mocnymi stronami wynikającymi z różnorodnego zakresu doświadczeń edukacyjnych i życiowych. Cenione jest refleksyjne myślenie i badania, z naciskiem na powiązania teorii z praktyką. Studenci rozwijają głębokie zrozumienie znaczenia budowania silnych, pozytywnych relacji z dziećmi, rodzinami, społecznościami i współpracownikami.
Uczniowie uczą się, jak opracowywać, wdrażać i oceniać programy nauczania włączające społecznie, w ramach których dzieci są cenione, szanowane i produktywnie angażowane w naukę.

Kurs ten uwzględnia „zasady i wymiary” doskonałości i jest realizowany w ramach wzajemnie korzystnego partnerstwa pomiędzy ECU a poszczególnymi szkołami i placówkami wczesnego dzieciństwa.

Professional Recognition

Akredytacja: Rada Rejestracji Nauczycieli Australii Zachodniej (TRBWA)

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania